2016-01-19, 9 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Audrius Žuta, Ernestas Kemėža
KURŠIAI 10:8 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
(6:6)
KURŠIAI
Rungtynių eiga
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Vytas Ruškys
Mindaugas Kinčius
Artūras Valatkevičius
Justas Adamas
Dalius Barakauskis
Vladas Alejevas
Marius Šilauskas
Mindaugas Kinčius
4 min. 1:0
5 min. 1:1
Donatas Stankevičius
6 min. 1:2
Donatas Stankevičius
Justas Adamas
6 min. 2:2
Dalius Barakauskis
8 min. 3:2
10 min. 3:3
Lukas Karulaitis
Justas Adamas
11 min. 4:3
15 min. 4:4
Donatas Stankevičius
Dalius Barakauskis
16 min. 5:4
Marius Šilauskas
18 min. 6:4
20 min. 6:5
Donatas Stankevičius
23 min. 6:6
Donatas Stankevičius
27 min. 6:7
Donatas Stankevičius
Vladas Alejevas
28 min. 7:7
31 min. 7:8
Donatas Stankevičius
46 min. 8:8
Įvartis į savo vartus
Dalius Barakauskis
49 min. 9:8
Marius Šilauskas
50 min. 10:8
Ignas Neimontas
Ruslan Ašurov
Donatas Stankevičius
Edgaras Stalmokas
Lukas Karulaitis
Dovydas Zakrevskij
Andrius Jonkus

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : Vladas Alejevas, Justas Adamas.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
MEMEL - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK GRANATA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai