2016-01-28, 10 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Vladimir Gerasimov, Eugenijus Starostinas
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 14:6 FC "SUOLIUKAS"
(8:2)
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Rungtynių eiga
FC "SUOLIUKAS"
Ignas Neimontas
Jevgenij Bulbenkov
Ruslan Ašurov
Donatas Stankevičius
Ilja Petrov
Edgaras Stalmokas
Justas Vainikaitis
Lukas Karulaitis
Dovydas Zakrevskij
1 min. 0:1
Edgaras Dorogavcev
Donatas Stankevičius
2 min. 1:1
Dovydas Zakrevskij
4 min. 2:1
Donatas Stankevičius
8 min. 3:1
Edgaras Stalmokas
10 min. 4:1
Jevgenij Bulbenkov
16 min. 5:1
Lukas Karulaitis
17 min. 6:1
Ilja Petrov
18 min. 7:1
Ilja Petrov
18 min. 8:1
25 min. 8:2
Edgaras Dorogavcev
Dovydas Zakrevskij
31 min. 9:2
Lukas Karulaitis
36 min. 10:2
Donatas Stankevičius
37 min. 11:2
Donatas Stankevičius
38 min. 12:2
45 min. 12:3
Alex Rubel
46 min. 12:4
Ejike Nnamdi Nwosu
46 min. 12:5
Edgaras Dorogavcev
Lukas Karulaitis
47 min. 13:5
48 min. 13:6
Edgaras Dorogavcev
Ilja Petrov
49 min. 14:6
Alex Rubel
Andrej Smyslov
Edgar Dorogavcev
Ejike Nnamdi Nwosu
Aleksandr Šipulia

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
FK VIENUOLIKĖ - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
KRANTONA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK GRANATA 4 6
4. PORT MARE 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0