2016-01-28, 10 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Vladimir Gerasimov, Eugenijus Starostinas
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 14:6 FC "SUOLIUKAS"
(8:2)
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Rungtynių eiga
FC "SUOLIUKAS"
Ignas Neimontas
Jevgenij Bulbenkov
Ruslan Ašurov
Donatas Stankevičius
Ilja Petrov
Edgaras Stalmokas
Justas Vainikaitis
Lukas Karulaitis
Dovydas Zakrevskij
1 min. 0:1
Edgaras Dorogavcev
Donatas Stankevičius
2 min. 1:1
Dovydas Zakrevskij
4 min. 2:1
Donatas Stankevičius
8 min. 3:1
Edgaras Stalmokas
10 min. 4:1
Jevgenij Bulbenkov
16 min. 5:1
Lukas Karulaitis
17 min. 6:1
Ilja Petrov
18 min. 7:1
Ilja Petrov
18 min. 8:1
25 min. 8:2
Edgaras Dorogavcev
Dovydas Zakrevskij
31 min. 9:2
Lukas Karulaitis
36 min. 10:2
Donatas Stankevičius
37 min. 11:2
Donatas Stankevičius
38 min. 12:2
45 min. 12:3
Alex Rubel
46 min. 12:4
Ejike Nnamdi Nwosu
46 min. 12:5
Edgaras Dorogavcev
Lukas Karulaitis
47 min. 13:5
48 min. 13:6
Edgaras Dorogavcev
Ilja Petrov
49 min. 14:6
Alex Rubel
Andrej Smyslov
Edgar Dorogavcev
Ejike Nnamdi Nwosu
Aleksandr Šipulia

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

19.00
MEGLARAS - FOTOAPARATAS.LT
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

20.05
FC "SUOLIUKAS" - PORT MARE
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
9 turas.

21.10
FK "GRANATA" - SAREMA
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 9 25
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 22
3. PORT MARE 8 21
4. FC "SUOLIUKAS" 8 21
5. KLAIPĖDOS UOSTAS 9 19
6. FK "GRANATA" 8 18
7. FELIŪGA 9 18
8. FK "VS-JONUŠAI" 9 18
9. KRUOPA 9 18
10. SAREMA 8 17
11. VAKARŲ FRONTAS 9 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 12
13. NAUTICA 9 10
14. ELVITRANSA 9 6
15. MEMEL 9 6
16. MOSĖDIS 9 6
17. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 9 3
18. FOTOAPARATAS.LT 8 3
19. AGLUONA-GARANT GROUP 9 1
20. MEGLARAS 8 -1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai