2015-11-17, 2 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Vladimir Gerasimov, Martynas Viluckas
MIŠKO PASAKA 19:4 ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
(9:2)
MIŠKO PASAKA
Rungtynių eiga
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
Andrius Gecas
Edgaras Žemaitaitis
Kęstutis Putys
Vilius Jarmalavičius
Stasas Urbonas
Kazimieras Žutautas
Dovidas Paliulis
Aivaras Lukošius
Deividas Lukošius
Michail Polevanov
Deividas Lukošius
7 min. 1:0
8 min. 1:1
Lukas Karulaitis
Aivaras Lukošius
10 min. 2:1
Aivaras Lukošius
12 min. 3:1
Stasas Urbonas
13 min. 4:1
Stasas Urbonas
15 min. 5:1
18 min. 5:2
Jevgenij Bulbenkov
21 min. 6:2
Įvartis į savo vartus
Aivaras Lukošius
22 min. 7:2
Deividas Lukošius
23 min. 8:2
Deividas Lukošius
24 min. 9:2
26 min. 9:3
Dovydas Zakrevskij
Deividas Lukošius
28 min. 10:3
Dovidas Paliulis
29 min. 11:3
Kęstutis Putys
31 min. 12:3
Aivaras Lukošius
36 min. 13:3
Dovidas Paliulis
37 min. 14:3
Kazimieras Žutautas
38 min. 15:3
40 min. 15:4
Dovydas Zakrevskij
Deividas Lukošius
40 min. 16:4
Stasas Urbonas
43 min. 17:4
Stasas Urbonas
44 min. 18:4
Deividas Lukošius
46 min. 19:4
Ignas Neimontas
Jevgenij Bulbenkov
Ruslan Ašurov
Donatas Stankevičius
Ilja Petrov
Edgaras Stalmokas
Justas Vainikaitis
Lukas Karulaitis
Dovydas Zakrevskij
Pogos Karapetian

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Vilius Jarmalavičius, Edgaras Žemaitaitis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-1 - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK GRANATA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai