2015-11-19, 2 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Vladimir Gerasimov, Ernestas Kemėža
KLAIPĖDA CITY 10:6 VAKARŲ FRONTAS
(4:3)
KLAIPĖDA CITY
Rungtynių eiga
VAKARŲ FRONTAS
Dmitrij Jakovlev
Anton Archipov
Andrej Marinič
Denis Dobrijan
Dmitrij Burin
Dovydas Stonys
Tomas Norkūnas
Viktor Klesčionok
Virginijus Lapinskas
Vitalij Gurejev
Denis Dobrijan
3 min. 1:0
Dmitrij Burin
12 min. 2:0
Denis Dobrijan
14 min. 3:0
18 min. 3:1
Linas Skipitis
20 min. 3:2
Arūnas Beinartas
22 min. 3:3
Romas Stonys
Tomas Norkūnas
23 min. 4:3
Viktor Klesčionok
29 min. 5:3 (6 m.)
36 min. 5:4
Vaidotas Juškus
40 min. 5:5
Arūnas Beinartas
Vitalij Gurejev
41 min. 6:5
Tomas Norkūnas
44 min. 7:5
Įvartis į savo vartus
45 min. 7:6
Anton Archipov
45 min. 8:6
Anton Archipov
47 min. 9:6
Tomas Norkūnas
49 min. 10:6
Dainius Žernys
Romas Stonys
Vaidotas Juškus
Marius Eibutis
Arūnas Beinartas
Linas Skipitis
Vytautas Baltmiškis
Giedrius Jurevičius
Aneris Adomkevičius
Dainius Bukantas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Vytautas Baltmiškis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
KFA AKADEMIJA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0