2015-12-03, 4 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Ernestas Kemėža
MEMEL 6:6 MEGLAR
(3:3)
MEMEL
Rungtynių eiga
MEGLAR
Artūr Novičenko
Valera Aliakin
Viktor Kukšinov
Vitalij Liubarskij
Rafael Mesropyan
Viktoras Prudnikovas
Roman Fokin
Tadas Baronas
Aleksandr Kuliš
Ignas Kvedaras
Matas Savickas
Mantas Kijauskas
Tadas Baronas
16 min. 1:0
19 min. 1:1
Nerijus Butkus
20 min. 1:2
Nerijus Butkus
Mantas Kijauskas
21 min. 2:2
22 min. 2:3
Evaldas Dargis
24 min. 3:3
Įvartis į savo vartus
33 min. 3:4
Evaldas Dargis
38 min. 3:5
Kasparas Karalis
Aleksandr Kuliš
45 min. 4:5
Rafael Mesropyan
47 min. 5:5
Tadas Baronas
48 min. 6:5
50 min. 6:6
Nerijus Butkus
Lev Gomeniuk
Aurimas Tamkevičius
Nerijus Butkus
Artūras Stučys
Tadas Drungilas
Evaldas Dargis
Pranas Griškevičius
Kasparas Karalis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Valera Aliakin.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

13.00
FK GRANATA - FK VIENUOLIKĖ
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

14.00
KLAIPĖDOS FM-1 - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

15.00
FK MOSĖDIS - KRANTONA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

16.00
MEMEL - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.00
NAUTICA - EDM STATYBA-SENDVARIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PORT MARE 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 1 3
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSĖDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. FC SUOLIUKAS 0 0
8. KFA AKADEMIJA 1 0