2015-12-18, 6 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Paulius Selezniovas
GINDULIAI 5:9 FK "VIENUOLIKĖ"
(4:4)
GINDULIAI
Rungtynių eiga
FK "VIENUOLIKĖ"
Gintautas Ramonas
Edgaras Urba
Vytautas Urba
Eimantas Valančius
Giedrius Simonavičius
Irmantas Taurinskas
Artūras Pocius
Simonas Daividavičius
6 min. 0:1
Marius Surgautas
6 min. 1:1
Įvartis į savo vartus
8 min. 1:2
Ramūnas Kruopys
8 min. 1:3
Vitalis Marozas
Simonas Daividavičius
13 min. 2:3
Simonas Daividavičius
19 min. 3:3
24 min. 3:4
Vitalis Marozas
Eimantas Valančius
25 min. 4:4
33 min. 4:5
Vitalijus Albrikas
37 min. 4:6
Ramūnas Kruopys
40 min. 4:7
Marjan Vatras
44 min. 4:8
Marjan Vatras
Vytautas Urba
44 min. 5:8
50 min. 5:9
Vitalis Marozas
Dovydas Narkus
Elijus Pavlovas
Nerijus Šliogeris
Mindaugas Davidavičius
Vitalijus Albrikas
Vitalis Marozas
Donatas Plonis
Ramūnas Kruopys
Marjan Vatras
Marius Surgautas
Marius Narušis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - KLAIPĖDA CITY
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 3 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 6
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK VIENUOLIKĖ 4 4
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 3
6. FK GRANATA 3 3
7. FK ŽEBENKŠTIS 3 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0