2015-11-12, 1 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Eugenijus Starostinas
FK "VIENUOLIKĖ" 10:3 MEMEL
(4:1)
FK "VIENUOLIKĖ"
Rungtynių eiga
MEMEL
Dovydas Narkus
Elijus Pavlovas
Nerijus Šliogeris
Mindaugas Davidavičius
Arnoldas Kumšlys
Vitalijus Albrikas
Vitalis Marozas
Donatas Plonis
Ramūnas Kruopys
Marjan Vatras
Marius Surgautas
Marius Narušis
Marius Narušis
1 min. 1:0
Ramūnas Kruopys
2 min. 2:0
Ramūnas Kruopys
4 min. 3:0
5 min. 3:1
Mantas Kijauskas
Donatas Plonis
16 min. 4:1
Nerijus Šliogeris
29 min. 5:1
30 min. 5:2
Mantas Kijauskas
Ramūnas Kruopys
34 min. 6:2
Ramūnas Kruopys
38 min. 7:2
Nerijus Šliogeris
41 min. 8:2
Marius Surgautas
44 min. 9:2
Ramūnas Kruopys
48 min. 10:2
50 min. 10:3
Valera Aliakin
Valera Aliakin
Viktor Kukšinov
Rafael Mesropyan
Viktoras Prudnikovas
Roman Fokin
Artūr Ustinov
Tadas Baronas
Aleksandr Kuliš
Ignas Kvedaras
Mantas Savickis
Mantas Kijauskas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - KLAIPĖDA CITY
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 3 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 6
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK VIENUOLIKĖ 4 4
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 3
6. FK GRANATA 3 3
7. FK ŽEBENKŠTIS 3 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0