2016-01-23, 9 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Eugenijus Starostinas
MEGLAR 1:13 FK "VIENUOLIKĖ"
(1:9)
MEGLAR
Rungtynių eiga
FK "VIENUOLIKĖ"
Aurimas Tamkevičius
Vykintas Merkelevičius
Artūras Stučys
Vygantas Burškys
Tadas Drungilas
Deivydas Balčiūnas
Evaldas Dargis
Pranas Griškevičius
3 min. 0:1
Mindaugas Davidavičius
4 min. 0:2
Marius Surgautas
Tadas Drungilas
7 min. 1:2
9 min. 1:3
Marjan Vatras
10 min. 1:4
Marjan Vatras
11 min. 1:5
Marjan Vatras
14 min. 1:6
Marius Surgautas
17 min. 1:7
Mindaugas Davidavičius
23 min. 1:8
Marjan Vatras
24 min. 1:9
Marius Surgautas
47 min. 1:10
Dovydas Narkus
49 min. 1:11
Nerijus Šliogeris
50 min. 1:12
Vitalis Marozas
50 min. 1:13
Marjan Vatras
Dovydas Narkus
Nerijus Šliogeris
Mindaugas Davidavičius
Vitalijus Albrikas
Vitalis Marozas
Donatas Plonis
Darius Grigaitis
Marjan Vatras
Marius Surgautas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.30
KLAIPĖDOS FM-2 - KLAIPĖDA CITY
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 3 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 6
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK VIENUOLIKĖ 4 4
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 3
6. FK GRANATA 3 3
7. FK ŽEBENKŠTIS 3 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY B 3 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0