2016-02-04, 11 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Audrius Žuta
LAJM 7:11 KPVM
(2:8)
LAJM
Rungtynių eiga
KPVM
Georgj Štukov
Šarūnas Monstavicius
Aleksandr Ševelkovas
Laurynas Plačas
Robertas Girdžiūnas
Robertas Benetis
Dalius Mockus
Lukas Kukšta
2 min. 0:1
Orestas Sabutis
Aleksandras Ševelkovas
3 min. 1:1
4 min. 1:2
Žygimantas Šakys
10 min. 1:3
Gytis Anusas
11 min. 1:4
Arvydas Dapkus
12 min. 1:5
Žygimantas Šakys
15 min. 1:6
Arvydas Dapkus
21 min. 1:7
Aurimas Tunaitis
23 min. 1:8
Orestas Sabutis
Robertas Benetis
25 min. 2:8
Robertas Benetis
27 min. 3:8
Šarūnas Monstavičius
31 min. 4:8
32 min. 4:9
Arvydas Dapkus
33 min. 4:10
Arvydas Dapkus
Georgij Štukov
35 min. 5:10
Robertas Girdžiūnas
36 min. 6:10
Aleksandras Ševelkovas
39 min. 7:10
50 min. 7:11
Aurimas Tunaitis
Laurynas Vandzinskas
Orestas Sabutis
Ignas Komskis
Aurimas Tunaitis
Žygimantas Šakys
Arvydas Dapkus
Gytis Anusas
Martynas Mikalavičius
Dovydas Šaulys

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Laurynas Plačas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
16 turas.

20.30
FK GRANATA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.00
PORT MARE - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 8 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 8 18
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 8 15
6. PORT MARE 8 14
7. FK VS-JONUŠAI 8 13
8. SPARTA 9 10
9. KRUOPA 9 9
10. KLAIPĖDA CITY B 8 6
11. KFA AKADEMIJA 9 2
12. FK ŽEBENKŠTIS 9 1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. LCC MOOSE FC 10 24
3. FK GRANATA 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 21
5. ELVITRANSA 10 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 9 16
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 9 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai