Biržų "ŠIRVĖNA"
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
10
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
31 (vid. 1.72)
ĮMUŠTA
37 (vid. 2.06)
PRALEISTA
-6
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas JakštasVytas GaleckasGailius LansbergasAgnius SadauskasMantas Gasiūnas
9 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mindaugas Jakštas
9
1
0
Vytas Galeckas
4
0
0
Gailius Lansbergas
4
0
0
Agnius Sadauskas
3
0
0
Mantas Gasiūnas
2
0
0
Ignas Peikštenis
2
0
0
Bartas Lansbergas
1
0
0
Mantas Pomeckis
1
1
0
Donatas Paulauskas
1
2
0
Domantas Ežerskis
1
0
0
Vytenis Plentauskas
0
0
0
Matas Gerulis
0
0
0
Simonas Laužikas
0
2
1
Žilvinas Šeškas
0
0
0
Laurynas Šatas
0
0
0
Andrius Vitulis
0
1
0
Paulius Viknius
0
0
0
Tomas Gutauskas
0
0
0
Mantas Jokšas
0
0
0
Mantas Bartuškevičius
0
0
0
Armandas Indrašius
0
1
0
Tomas Jonyka
0
2
0
Artūras Tiuliaginas
0
1
0
Tautvydas Jankūnas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-04-30
Biržų "ŠIRVĖNA"
1:3
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS"
10
2016-08-04
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS"
2:1
Biržų "ŠIRVĖNA"
11
2016-09-28
Pakruojo FC "PAKRUOJIS"
2:0
Biržų "ŠIRVĖNA"
12
2016-08-20
Biržų "ŠIRVĖNA"
1:2
Klaipėdos FK "KORALAS"
13
2016-08-27
Telšių "DŽIUGAS B"
3:3
Biržų "ŠIRVĖNA"
14
2016-09-03
Biržų "ŠIRVĖNA"
0:2
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS"
15
2016-09-10
Plungės "BABRUNGAS"
3:0
Biržų "ŠIRVĖNA"
16
2016-09-17
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:3
Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS"
17
2016-09-24
Šiaulių "JUVENTA-99"
5:1
Biržų "ŠIRVĖNA"
18
2016-10-01
Biržų "ŠIRVĖNA"
3:0
Klaipėdos "ATLANTAS B"
2
2016-05-07
Biržų "ŠIRVĖNA"
0:3
Pakruojo FC "PAKRUOJIS"
3
2016-05-15
Klaipėdos FK "KORALAS"
1:2
Biržų "ŠIRVĖNA"
4
2016-05-22
Biržų "ŠIRVĖNA"
2:2
Telšių "DŽIUGAS B"
5
2016-05-29
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS"
3:1
Biržų "ŠIRVĖNA"
6
2016-06-05
Biržų "ŠIRVĖNA"
3:2
Plungės "BABRUNGAS"
7
2016-06-11
Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS"
1:1
Biržų "ŠIRVĖNA"
8
2016-06-14
Biržų "ŠIRVĖNA"
6:0
Šiaulių "JUVENTA-99"
9
2016-06-25
Klaipėdos "ATLANTAS B"
0:4
Biržų "ŠIRVĖNA"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.atvarkarastis216' doesn't existTable 'klff_nauja.atvarkarastis216' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.atvarkarastis216' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
1 turas.

21.00
KRANTONA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
1 turas.

21.00
KLAIPĖDOS POLICIJA - FK "GRANATA"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KELPA 1 3
2. KRANTONA 0 0
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 0 0
4. FK "ŽEBENKŠTIS" 0 0
5. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
6. KLAIPĖDOS FM 0 0
7. KLAIPĖDA CITY 0 0
8. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 0 0
9. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 0 0
10. SAREMA 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KRUOPA 1 3
2. FC "SUOLIUKAS" 0 0
3. STOGANDRA 0 0
4. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 0 0
5. AGLUONA-GARANT GROUP 0 0
6. MEMEL 0 0
7. LCC MOOSE FC 0 0
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 0 0
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 1 1
2. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 1 1
3. NAUTICA 0 0
4. FK "GRANATA" 0 0
5. SPARTA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. KLAIPĖDOS UOSTAS 0 0
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai



LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>