Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
20
TAŠKAI
45 (vid. 2.81)
ĮMUŠTA
53 (vid. 3.31)
PRALEISTA
-8
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nerijus KosmakovasMarius KomovasDovidas PaliulisMaksim JegorovZigmantas Butkus
13 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Nerijus Kosmakovas
8
13
0
0
Marius Komovas
9
7
0
1
Dovidas Paliulis
14
6
0
0
Maksim Jegorov
8
3
0
0
Zigmantas Butkus
5
3
1
0
Marius Nausėdas
11
2
1
0
Aurimas Peištaras
3
1
0
0
Aivaras Galvelis
4
1
0
0
Jaunius Zimantas
13
1
2
1
Audrius Tolis
2
1
0
0
Vacys Lekevičius
2
0
0
0
Kostas Skarbalius
9
0
1
0
Henrikas Daublys
1
0
0
0
Saulius Abromavičius
2
0
0
0
Deividas Maciulevičius
1
0
0
0
Maksimas Melechinas
0
0
0
0
Darius Grigaitis
8
0
0
0
Edgaras Jokubaitis
2
0
1
0
Tadas Balčiūnas
4
0
1
0
Kazimieras Žutautas
9
0
1
0
Artūras Mosejevas
10
0
1
0
Anatolijus Žmurko
6
0
0
0
Vytautas Urba
1
0
0
0
Šarūnas Juodelis
0
0
0
0
Romas Stonys
2
0
1
0
Tomas Kilpys
0
0
0
0
Gvidas Kulbickas
4
0
1
0
Justas Tamutis
2
0
0
0
Arūnas Beinartas
3
0
0
0
Dmitrij Jackovec
1
0
0
0
Giedrius Simonavičius
7
0
0
0
Tomas Norkūnas
1
0
0
0
Deivydas Žiobrys
1
0
0
0
Valdas Žalneravičius
0
0
0
0
Robertas Tranas
4
0
0
0
Renatas Mosejevas
1
0
0
0
Edvinas Razutis
6
0
2
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Marius Valskis
3
1
0
Tadas Gudauskas
3
1
0
Edas Skyris
0
0
0
Andrius Pancerovas
0
0
0
Julius Labžentis
0
0
0
Vidas Dančenka
0
0
0
Sužaistos rungtynės (16)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
2
2016-05-06
Šilalės FK "ŠILALĖ"
1:2
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3
2016-05-16
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
2:5
Klaipėdos "SAREMA"
4
2016-05-25
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
5:2
Kretingos "KKT"
5
2016-05-30
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
5:4
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
7
2016-06-20
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
0:0
Šilalės FK "ŠILALĖ"
8
2016-06-29
Klaipėdos "SAREMA"
12:0
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
9
2016-07-04
Kretingos "KKT"
2:2
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
10
2016-07-11
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
1:2
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
12
2016-08-29
Šilalės FK "ŠILALĖ"
6:1
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
13
2016-08-15
Klaipėdos "SAREMA"
3:10
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
14
2016-08-22
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
4:6
Kretingos "KKT"
15
2016-09-07
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2:1
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
17
2016-09-20
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
1:0
Šilalės FK "ŠILALĖ"
18
2016-09-28
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
4:5
Klaipėdos "SAREMA"
19
2016-10-15
Kretingos "KKT"
0:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
20
2016-10-06
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
5:2
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.atvarkarastis316' doesn't existTable 'klff_nauja.atvarkarastis316' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.atvarkarastis316' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.30
KLAIPĖDA CITY - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 3 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 4 12
2. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
3. FK GRANATA 4 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 8 12
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. ELVITRANSA 7 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai