MIŠKO PASAKA
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
31 (vid. 2.21)
ĮMUŠTA
37 (vid. 2.64)
PRALEISTA
-6
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Dovidas PaliulisKazimieras ŽutautasBartas ButinasTadas RaštikisDalius Barakauskis
10 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Dovidas Paliulis
13
10
1
0
Kazimieras Žutautas
13
6
3
0
Bartas Butinas
5
4
2
0
Tadas Raštikis
6
3
0
0
Dalius Barakauskis
8
3
1
0
Edgaras Žemaitaitis
4
1
0
0
Jaunius Zimantas
13
1
0
0
Artūras Mosejevas
6
1
0
0
Andrius Gecas
2
0
0
0
Šarūnas Juodelis
8
0
0
0
Kostas Skarbalius
11
0
1
0
Gvidas Kulbickas
7
0
2
0
Kęstas Putys
13
0
0
0
Mindaugas Juodelis
1
0
0
0
Ruslan Archipov
1
0
0
0
Vilius Jarmalavičius
12
0
0
0
Tomas Kilpys
0
0
0
0
Semion Maslov
0
0
0
0
Giedrius Juodis
1
0
0
0
Romualdas Žukauskas
3
0
0
0
Stasys Urbonas
0
0
0
0
Robertas Tranas
10
0
2
1
Julius Labžentis
0
0
0
0
Edas Skyrius
0
0
0
0
Igor Kyrlan
0
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-05-03
VAKARŲ FRONTAS
0:6
MIŠKO PASAKA
2
2016-05-10
MIŠKO PASAKA
0:1
KLAIPĖDA CITY
3
2016-05-19
SAREMA
5:4
MIŠKO PASAKA
4
2016-05-26
MIŠKO PASAKA
1:4
FC "SUOLIUKAS"
5
2016-06-03
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
7:3
MIŠKO PASAKA
6
2016-06-09
MIŠKO PASAKA
2:2
TITANIC
7
2016-06-17
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:2
MIŠKO PASAKA
8
2016-07-26
MIŠKO PASAKA
6:2
VAKARŲ FRONTAS
9
2016-08-02
KLAIPĖDA CITY
1:0
MIŠKO PASAKA
10
2016-08-11
MIŠKO PASAKA
1:6
SAREMA
11
2016-08-18
FC "SUOLIUKAS"
2:2
MIŠKO PASAKA
12
2016-08-25
MIŠKO PASAKA
2:3
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
13
2016-09-01
TITANIC
1:0
MIŠKO PASAKA
14
2016-09-08
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:2
MIŠKO PASAKA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.atvarkarastis8116' doesn't existTable 'klff_nauja.atvarkarastis8116' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.atvarkarastis8116' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - KLAIPĖDOS FM
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.15
FK GRANATA - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 4 12
2. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
3. FK GRANATA 4 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 8 12
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. ELVITRANSA 7 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai