FC "SUOLIUKAS"
Logotipas
Informacija
8
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
26
TAŠKAI
47 (vid. 3.36)
ĮMUŠTA
29 (vid. 2.07)
PRALEISTA
18
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vytautas ŽukauskasŠarūnas GenčiusEdgar DorogavcevSergej SmyslovArvydas Dapkus
12 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vytautas Žukauskas
12
12
0
0
Šarūnas Genčius
12
7
0
0
Edgar Dorogavcev
13
6
1
0
Sergej Smyslov
13
6
2
0
Arvydas Dapkus
5
6
0
1
Andrej Smyslov
10
2
0
0
Martynas Laučka
6
2
0
0
Tadas Baronas
13
2
3
0
Ivan Božok
7
1
0
0
Edvardas Bacevičius
2
1
0
0
Vilius Mišeika
8
0
0
0
Ernestas Gedminas
9
0
0
0
Aleksandr Šipulia
9
0
0
0
Aleksandr Gorianoj
8
0
0
0
Martynas Vaišvila
4
0
0
0
Aleksej Limanets
3
0
0
0
Vilius Jokubaitis
0
0
0
0
Žygimantas Šakys
10
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Aleksandr Nikolajenko
0
0
0
Aleksandr Babachin
0
0
0
Rokas Urbelis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-05-05
FC "SUOLIUKAS"
3:3
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
2
2016-05-12
EDM STATYBA-SENDVARIS
4:6
FC "SUOLIUKAS"
3
2016-05-17
FC "SUOLIUKAS"
2:0
KLAIPĖDA CITY
4
2016-05-26
MIŠKO PASAKA
1:4
FC "SUOLIUKAS"
5
2016-06-03
TITANIC
5:2
FC "SUOLIUKAS"
6
2016-06-07
FC "SUOLIUKAS"
4:0
VAKARŲ FRONTAS
7
2016-06-17
SAREMA
2:0
FC "SUOLIUKAS"
8
2016-07-28
KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI
2:8
FC "SUOLIUKAS"
9
2016-08-04
FC "SUOLIUKAS"
5:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
10
2016-08-09
KLAIPĖDA CITY
5:4
FC "SUOLIUKAS"
11
2016-08-18
FC "SUOLIUKAS"
2:2
MIŠKO PASAKA
12
2016-08-25
FC "SUOLIUKAS"
2:1
TITANIC
13
2016-09-01
VAKARŲ FRONTAS
0:4
FC "SUOLIUKAS"
14
2016-09-09
SAREMA
3:1
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.atvarkarastis8116' doesn't existTable 'klff_nauja.atvarkarastis8116' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.atvarkarastis8116' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
KRUOPA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0