NAUTICA
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
24
TAŠKAI
55 (vid. 3.06)
ĮMUŠTA
65 (vid. 3.61)
PRALEISTA
-10
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Nerijus KosmakovasJustas VainikaitisGerman MichnoKiril ČiupalovEdmundas Gaigalas
12 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Nerijus Kosmakovas
14
12
0
0
Justas Vainikaitis
15
9
0
0
German Michno
17
8
1
0
Kiril Čiupalov
14
8
0
0
Edmundas Gaigalas
15
6
1
0
Mindaugas Kinčius
16
5
0
0
Dovydas Zakrevskij
12
3
0
0
Andrej Višnevskij
9
1
0
0
Yurijs Kalashnikovs
1
1
0
0
Nikita Kuzminov
3
1
0
0
Aleksandr Orinka
2
0
0
0
Igor Kuzminov
2
0
0
0
Artiom Korotjich
17
0
0
0
Ilja Petrov
2
0
0
0
Lukas Karalaitis
1
0
0
0
Ignas Neimontas
1
0
0
0
Aleksandr Rybakov
3
0
0
0
Edgaras Stalmokas
9
0
0
0
Richardas Veitas
0
0
0
0
Anton Sefov
1
0
1
0
Konstantin Andrejev
1
0
0
0
Ruslanas Aleksandravičius
0
0
0
0
Irmantas Žuta
2
0
0
0
Justas Adamas
0
0
0
0
Egidijus Stalmokas
12
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-04-25
UOSTO DIREKCIJA
2:2
NAUTICA
2
2016-05-03
NAUTICA
1:6
FK "JAKAI"
3
2016-05-09
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
5:2
NAUTICA
4
2016-05-16
NAUTICA
2:2
MEMEL
5
2016-06-28
BALTAI
3:3
NAUTICA
6
2016-05-30
NAUTICA
4:3
KRUOPA
7
2016-06-06
MEGLAR
4:5
NAUTICA
8
2016-06-13
KORALAS
3:4
NAUTICA
9
2016-06-20
NAUTICA
7:2
AGLUONA
10
2016-07-18
NAUTICA
3:5
UOSTO DIREKCIJA
11
2016-07-26
FK "JAKAI"
4:1
NAUTICA
12
2016-08-01
NAUTICA
3:6
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
13
2016-08-08
MEMEL
2:5
NAUTICA
14
2016-08-16
NAUTICA
6:9
BALTAI
15
2016-08-23
KRUOPA
3:0
NAUTICA
16
2016-08-30
NAUTICA
0:4
MEGLAR
17
2016-09-06
NAUTICA
4:1
KORALAS
18
2016-09-12
AGLUONA
1:3
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't existTable 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.30
KLAIPĖDA CITY - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 3 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 4 12
2. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
3. FK GRANATA 4 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 8 12
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. ELVITRANSA 7 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai