KORALAS
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
4
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
42 (vid. 2.33)
ĮMUŠTA
56 (vid. 3.11)
PRALEISTA
-14
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Benas KentraTadas JaugelavičiusAivaras UmantasOsvaldas KurauskasSaidas Senkus
14 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Benas Kentra
11
14
0
0
Tadas Jaugelavičius
17
6
1
1
Aivaras Umantas
18
5
2
0
Osvaldas Kurauskas
7
4
0
0
Saidas Senkus
18
4
0
0
Robertas Grikšas
8
3
0
0
Paulius Lukoševičius
10
2
0
1
Vilius Ignatavičius
4
1
1
0
Valdas Butvydas
5
1
0
0
Aivaras Lužys
8
1
0
0
Egidijus Kiburys
17
0
0
0
Pavelas Domas
11
0
0
0
Vaclovas Vainutis
2
0
1
0
Aurimas Petraitis
17
0
1
0
Mindaugas Šadauskas
0
0
0
0
Marius Jaugelavičius
12
0
1
0
Egidijus Grudys
4
0
0
0
Modestas Jackus
2
0
0
0
Giedrius Andriulionis
0
0
0
0
Dainius Vaitkus
13
0
0
0
Rimtautas Adomavičius
0
0
0
0
Rolandas Razgaitis
0
0
0
0
Rimantas Visockis
0
0
0
0
Marius Rinddokas
0
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-04-25
KORALAS
3:3
AGLUONA
2
2016-05-02
BALTAI
2:2
KORALAS
3
2016-05-09
KORALAS
2:6
UOSTO DIREKCIJA
4
2016-05-17
KRUOPA
3:1
KORALAS
5
2016-05-23
KORALAS
2:5
FK "JAKAI"
6
2016-05-30
MEGLAR
6:1
KORALAS
7
2016-06-06
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
7:0
KORALAS
8
2016-06-13
KORALAS
3:4
NAUTICA
9
2016-06-21
MEMEL
3:8
KORALAS
10
2016-07-18
AGLUONA
0:2
KORALAS
11
2016-07-25
KORALAS
4:2
BALTAI
12
2016-08-01
UOSTO DIREKCIJA
0:0
KORALAS
13
2016-08-09
KORALAS
0:2
KRUOPA
14
2016-08-16
FK "JAKAI"
3:0
KORALAS
15
2016-08-22
KORALAS
4:2
MEGLAR
16
2016-08-30
KORALAS
3:3
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
17
2016-09-06
NAUTICA
4:1
KORALAS
18
2016-09-12
KORALAS
6:1
MEMEL

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't existTable 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai