AGLUONA
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
16
PRALAIMĖJIMAI
2
TAŠKAI
23 (vid. 1.28)
ĮMUŠTA
82 (vid. 4.56)
PRALEISTA
-59
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Rolandas VitkusAurimas ŽiaušysDominykas LiutkusMindaugas JasasTomas Petraška
3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Rolandas Vitkus
16
3
0
0
Aurimas Žiaušys
8
3
0
0
Dominykas Liutkus
7
3
0
0
Mindaugas Jasas
3
3
0
0
Tomas Petraška
17
2
0
0
Eimantas Šeškevičius
18
2
1
0
Karolis Jocys
9
2
0
0
Harijus Uselis
9
1
0
0
Vidmantas Kemzūra
7
1
0
0
Žydrūnas Jonikas
9
1
0
0
Mindaugas Liutkus
16
1
2
0
Ramūnas Grackas
8
0
3
0
Algirdas Stasiulis
4
0
0
0
Žydrūnas Keblys
3
0
0
0
Andrius Nekrevičius
3
0
0
0
Andrius Alunderis
3
0
0
0
Arūnas Gaudiešius
13
0
1
0
Evaldas Misiūnas
6
0
0
0
Salvijus Rubys
8
0
0
0
Vaidas Liutkus
12
0
0
0
Mindaugas Bartkus
0
0
0
0
Renatas Šimulis
0
0
0
0
Linas Kokanskas
8
0
0
0
Šarūnas Badaras
11
0
0
0
Vitalis Bieliauskas
1
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Dovydas Laurinavičius
0
0
0
Sužaistos rungtynės (18)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-04-25
KORALAS
3:3
AGLUONA
2
2016-05-02
AGLUONA
2:6
UOSTO DIREKCIJA
3
2016-05-09
FK "JAKAI"
3:0
AGLUONA
4
2016-05-16
AGLUONA
0:5
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
5
2016-05-23
MEMEL
7:1
AGLUONA
6
2016-05-31
AGLUONA
1:5
BALTAI
7
2016-06-07
KRUOPA
4:0
AGLUONA
8
2016-06-13
AGLUONA
0:1
MEGLAR
9
2016-06-20
NAUTICA
7:2
AGLUONA
10
2016-07-18
AGLUONA
0:2
KORALAS
11
2016-07-25
UOSTO DIREKCIJA
10:3
AGLUONA
12
2016-08-01
AGLUONA
1:6
FK "JAKAI"
13
2016-08-08
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
3:2
AGLUONA
14
2016-08-20
AGLUONA
0:3
MEMEL
15
2016-08-22
BALTAI
4:4
AGLUONA
16
2016-08-30
AGLUONA
1:6
KRUOPA
17
2016-09-05
MEGLAR
4:2
AGLUONA
18
2016-09-12
AGLUONA
1:3
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't existTable 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.atvarkarastis8216' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
21.10
8 turas
FC "SUOLIUKAS" - EDM STATYBA-SENDVARIS

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
6 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS - NAUTICA-ATLANTO VETERANAI

20.10
6 turas
KRUOPA - MEMEL

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 7
2. NEPTŪNAS B 2 6
3. KLAIPĖDOS FM-2004 2 3
4. FK VS-JONUŠAI 2 1
5. ROSA B 1 0
6. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 2 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK "VS-JONUŠAI" 7 17
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 16
3. KFA-FC NEPTŪNAS 7 16
4. GARANT GROUP 6 13
5. KLAIPĖDA CITY 7 13
6. FK SMK 7 12
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 11
8. FC "SUOLIUKAS" 6 10
9. NAUTICA 7 10
10. FK MOSĖDIS 6 9
11. FK "GRANATA" 6 6
12. NEWLINK.LT 7 4
13. FELIŪGA 6 3
14. FK PLIUSAS 8 3
15. VAKARŲ FRONTAS 7 1


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 13
2. FK SOKERIS 6 12
3. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 5 10
4. DANĖS PERLAS 6 6
5. KRUOPA 5 3
6. MEMEL 5 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015