Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
18
2016-10-01
Biržų "ŠIRVĖNA" 3:0 Klaipėdos "ATLANTAS B"
18
2016-10-01
Pakruojo FC "PAKRUOJIS" 3:0 Šiaulių "JUVENTA-99"
18
2016-10-01
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" 2:3 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS"
18
2016-10-01
Telšių "DŽIUGAS B" 0:4 Plungės "BABRUNGAS"
18
2016-10-01
Klaipėdos FK "KORALAS" 3:2 Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS"
14
2016-09-30
Klaipėdos "ATLANTAS B" 0:3 Plungės "BABRUNGAS"
11
2016-09-28
Pakruojo FC "PAKRUOJIS" 2:0 Biržų "ŠIRVĖNA"
14
2016-09-27
Klaipėdos FK "KORALAS" 3:0 Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS"
17
2016-09-26
Klaipėdos "ATLANTAS B" 0:3 Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS"
17
2016-09-24
Šiaulių "JUVENTA-99" 5:1 Biržų "ŠIRVĖNA"
17
2016-09-24
Plungės "BABRUNGAS" 2:0 Klaipėdos FK "KORALAS"
17
2016-09-24
Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:3 Pakruojo FC "PAKRUOJIS"
17
2016-09-23
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS" 5:2 Telšių "DŽIUGAS B"
7
2016-09-18
Telšių "DŽIUGAS B" 12:0 Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS"
16
2016-09-17
Pakruojo FC "PAKRUOJIS" 7:1 Plungės "BABRUNGAS"
16
2016-09-17
Klaipėdos FK "KORALAS" 1:1 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS"
16
2016-09-17
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:3 Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS"
16
2016-09-16
Klaipėdos "ATLANTAS B" 1:1 Šiaulių "JUVENTA-99"
16
2016-09-15
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" 4:9 Telšių "DŽIUGAS B"
15
2016-09-11
Telšių "DŽIUGAS B" 3:4 Klaipėdos FK "KORALAS"
15
2016-09-10
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS" 1:2 Pakruojo FC "PAKRUOJIS"
15
2016-09-10
Šiaulių "JUVENTA-99" 4:2 Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS"
15
2016-09-10
Plungės "BABRUNGAS" 3:0 Biržų "ŠIRVĖNA"
15
2016-09-09
Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS" 3:0 Klaipėdos "ATLANTAS B"
14
2016-09-03
Pakruojo FC "PAKRUOJIS" 2:1 Telšių "DŽIUGAS B"
14
2016-09-03
Biržų "ŠIRVĖNA" 0:2 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS"
14
2016-09-02
Šiaulių "JUVENTA-99" 1:0 Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS"
13
2016-08-29
Plungės "BABRUNGAS" 4:2 Šiaulių "JUVENTA-99"
13
2016-08-28
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS" 3:1 Klaipėdos "ATLANTAS B"
13
2016-08-27
Klaipėdos FK "KORALAS" 1:1 Pakruojo FC "PAKRUOJIS"
13
2016-08-27
Telšių "DŽIUGAS B" 3:3 Biržų "ŠIRVĖNA"
13
2016-08-27
Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS" 4:1 Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS"
12
2016-08-23
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" 1:3 Pakruojo FC "PAKRUOJIS"
12
2016-08-21
Klaipėdos "ATLANTAS B" 9:2 Telšių "DŽIUGAS B"
12
2016-08-20
Šiaulių "JUVENTA-99" 2:4 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS"
12
2016-08-20
Biržų "ŠIRVĖNA" 1:2 Klaipėdos FK "KORALAS"
12
2016-08-15
Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS" 4:2 Plungės "BABRUNGAS"
11
2016-08-13
Plungės "BABRUNGAS" 5:0 Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS"
11
2016-08-13
Telšių "DŽIUGAS B" 0:1 Šiaulių "JUVENTA-99"
11
2016-08-13
Klaipėdos FK "KORALAS" 10:0 Klaipėdos "ATLANTAS B"
11
2016-08-10
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS" 2:0 Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS"
10
2016-08-07
Klaipėdos "ATLANTAS B" 1:2 Pakruojo FC "PAKRUOJIS"
10
2016-08-07
Šiaulių "JUVENTA-99" 2:2 Klaipėdos FK "KORALAS"
10
2016-08-06
Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS" 3:0 Telšių "DŽIUGAS B"
10
2016-08-05
Plungės "BABRUNGAS" 3:0 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS"
10
2016-08-04
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" 2:1 Biržų "ŠIRVĖNA"
3
2016-06-30
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS" 5:4 Šiaulių "JUVENTA-99"
5
2016-06-29
Plungės "BABRUNGAS" 6:1 Klaipėdos "ATLANTAS B"
9
2016-06-27
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS" 3:2 Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS"
9
2016-06-26
Plungės "BABRUNGAS" 3:1 Telšių "DŽIUGAS B"
9
2016-06-25
Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS" 0:7 Klaipėdos FK "KORALAS"
9
2016-06-25
Šiaulių "JUVENTA-99" 1:10 Pakruojo FC "PAKRUOJIS"
9
2016-06-25
Klaipėdos "ATLANTAS B" 0:4 Biržų "ŠIRVĖNA"
8
2016-06-22
Klaipėdos FK "KORALAS" 3:1 Plungės "BABRUNGAS"
8
2016-06-19
Telšių "DŽIUGAS B" 2:3 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS"
8
2016-06-18
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" 4:2 Klaipėdos "ATLANTAS B"
8
2016-06-18
Pakruojo FC "PAKRUOJIS" 2:1 Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS"
8
2016-06-14
Biržų "ŠIRVĖNA" 6:0 Šiaulių "JUVENTA-99"
7
2016-06-11
Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:1 Biržų "ŠIRVĖNA"
7
2016-06-11
Plungės "BABRUNGAS" 3:8 Pakruojo FC "PAKRUOJIS"
7
2016-06-10
Šiaulių "JUVENTA-99" 4:0 Klaipėdos "ATLANTAS B"
7
2016-06-09
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS" 1:3 Klaipėdos FK "KORALAS"
6
2016-06-05
Biržų "ŠIRVĖNA" 3:2 Plungės "BABRUNGAS"
6
2016-06-05
Klaipėdos FK "KORALAS" 4:0 Telšių "DŽIUGAS B"
6
2016-06-04
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" 6:2 Šiaulių "JUVENTA-99"
6
2016-06-04
Klaipėdos "ATLANTAS B" 4:2 Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS"
6
2016-06-04
Pakruojo FC "PAKRUOJIS" 3:1 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS"
5
2016-05-29
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS" 3:1 Biržų "ŠIRVĖNA"
5
2016-05-29
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" 3:8 Klaipėdos FK "KORALAS"
5
2016-05-28
Telšių "DŽIUGAS B" 2:3 Pakruojo FC "PAKRUOJIS"
5
2016-05-28
Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS" 2:2 Šiaulių "JUVENTA-99"
4
2016-05-22
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:2 Telšių "DŽIUGAS B"
4
2016-05-22
Klaipėdos "ATLANTAS B" 7:0 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS"
4
2016-05-21
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" 2:3 Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS"
4
2016-05-21
Šiaulių "JUVENTA-99" 2:2 Plungės "BABRUNGAS"
4
2016-05-21
Pakruojo FC "PAKRUOJIS" 4:0 Klaipėdos FK "KORALAS"
3
2016-05-18
Telšių "DŽIUGAS B" 0:3 Klaipėdos "ATLANTAS B"
3
2016-05-15
Klaipėdos FK "KORALAS" 1:2 Biržų "ŠIRVĖNA"
3
2016-05-14
Plungės "BABRUNGAS" 1:1 Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS"
3
2016-05-12
Pakruojo FC "PAKRUOJIS" 7:0 Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS"
2
2016-05-08
Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS" 0:3 Plungės "BABRUNGAS"
2
2016-05-08
Klaipėdos "ATLANTAS B" 1:1 Klaipėdos FK "KORALAS"
2
2016-05-07
Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS" 3:1 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS"
2
2016-05-07
Biržų "ŠIRVĖNA" 0:3 Pakruojo FC "PAKRUOJIS"
2
2016-05-06
Šiaulių "JUVENTA-99" 3:3 Telšių "DŽIUGAS B"
1
2016-04-30
Telšių "DŽIUGAS B" 2:1 Akmenės FK "AKMENĖS CEMENTAS"
1
2016-04-30
Biržų "ŠIRVĖNA" 1:3 Radviliškio "ŠSPC-RADVILIŠKIS"
1
2016-04-30
Pakruojo FC "PAKRUOJIS" 2:2 Klaipėdos "ATLANTAS B"
1
2016-04-30
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-ĄŽUOLAS" 3:0 Plungės "BABRUNGAS"
1
2016-04-30
Klaipėdos FK "KORALAS" 3:0 Šiaulių "JUVENTA-99"
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UOSTAS - VAKARŲ FRONTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 17 48
2. SAREMA 18 43
3. FK "GRANATA" 18 43
4. KLAIPĖDA CITY 19 40
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 18 40
6. FK "VS-JONUŠAI" 18 39
7. FC "SUOLIUKAS" 19 34
8. NAUTICA 18 33
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 18 30
10. KRUOPA 19 29
11. EDM STATYBA-SENDVARIS 18 27
12. ELVITRANSA 18 26
13. FELIŪGA 19 24
14. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 19 22
15. VAKARŲ FRONTAS 18 21
16. FOTOAPARATAS.LT 18 9
17. MOSĖDIS 19 9
18. MEMEL 19 9
19. AGLUONA-GARANT GROUP 19 5
20. MEGLARAS 19 5
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai