2016-06-05, 6 turas.
Vieta: Biržų miesto stadionasTeisėjai: Mantas Lešinskas, Aleksandras Stepanovas, Dainius Raudys
Biržų "ŠIRVĖNA" 3:2 Plungės "BABRUNGAS"
(3:2)
Biržų "ŠIRVĖNA"
Rungtynių eiga
Plungės "BABRUNGAS"

Startinė sudėtis:
1 A. Indrašius
2 D. Paulauskas
4 D. Ežerskis (77‘)
9 M. Jakštas (46‘)
10 A. Sadauskas (74‘)
11 S. Laužikas
13 M. Gasiūnas (86‘)
15 M. Pomeckis
17 G. Lansbergas
18 A. Vitulis
24 T. Jonyka
------------
Atsarginiai žaidėjai:
16 P. Viknius
3 I. Peikštenis (74‘)
5 V. Galeckas
12 M. Gerulis (46‘)
20 M.Bartuškevičius
21 B. Lansbergas (86‘)
23 A. Tuliaginas (77‘)
Donatas Paulauskas
26 min. 1:0
Gailius Lansbergas
28 min. 2:0
Įvartis į savo vartus
31 min. 2:1
Gailius Lansbergas
34 min. 3:1
39 min. 3:2
Edvinas Mickevičius

Startinė sudėtis:
E. Brezgys 1
(71‘) D. Salys 4
E. Mickevičius 8
A. Barusas 9
R. Rusys 10
M. Turskis 11
E. Alimas 15
M. Rusys 17
A. Žutautas 20
L. Petkevičius 27
(46‘) M. Vaitkus 29
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(80‘) M. Gedminas 5
(46‘) L. Gaudėšius 22
Ed. Brezgys 23
(71‘) P. Mačiuitis 24
E. Grigas 99

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Andrius Vitulis, Tomas Jonyka.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

14.30
FK JAKAI - BANGA B
Gargždų Policijos salė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

15.00
FK GIRULIAI - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

16.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
NAUTICA - KFA AKADEMIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai