2016-06-26, 9 turas.
Vieta: Plungės miesto stadionasTeisėjai: Laurynas Gerulaitis, Vladimir Gerasimov, Osvaldas Pliuškys
Plungės "BABRUNGAS" 3:1 Telšių "DŽIUGAS B"
(2:1)
Plungės "BABRUNGAS"
Rungtynių eiga
Telšių "DŽIUGAS B"

Startinė sudėtis:
16 E. Brezgys
4 D. Salys
8 E. Mickevičius
9 A. Barusas
10 R. Rusys
11 M. Turskis
15 E. Alimas
17 M. Rusys
20 A. Žutautas
22 R. Gaudėšius (30')
24 P. Mačiuitis
------------
Atsarginiai žaidėjai:
7 E. Grigas (30')(52')
23 Ed. Brezgys
27 L. Petkevičius
28 R. Daublys (52')
29 M. Vaitkus
Andrius Žutautas
16 min. 1:0
Rokas Rusys
34 min. 2:0
37 min. 2:1
Benjaminas Kleinas
Rokas Rusys
54 min. 3:1

Startinė sudėtis:
(46') K. Pilipavičius 12
R. Petrikas 7
M. Ronkauskas 8
M. Vasiliauskas 11
Ž. Lingė 16
(23')V.Kasparavičius 23
B. Kleinas 30
M. Taujanskas 51
K. Jankauskas 61
D. Gineitis 69
A. Ašmontas 91
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(46') N. Kulevičius 1
(46') V. Vasiliauskas 37

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

14.30
FK JAKAI - BANGA B
Gargždų Policijos salė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

15.00
FK GIRULIAI - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

16.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
NAUTICA - KFA AKADEMIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai