2016-10-01, 18 turas.
Vieta: Telšių dirbtinės dangos aikstėTeisėjai: Ernestas Kemėža, Tomas Lavrinavičius, Timur Cyvaniuk
Telšių "DŽIUGAS B" 0:4 Plungės "BABRUNGAS"
(0:1)
Telšių "DŽIUGAS B"
Rungtynių eiga
Plungės "BABRUNGAS"

Startinė sudėtis:
12 K. Pilipavičius (46')
7 M. Budginas
9 G. Albeikis
15 A. Rudokas
16 K. Jankauskas
17 E. Gembutas
20 M.Kasparavičius
21 D. Bukauskas
23 V.Kasparavičius(46')
37 V. Vasiliauskas
61 M. Taujanskas
------------
Atsarginiai žaidėjai:
1 N. Kulevičius (46')
18 M. Ronkauskas (46')
46 min. 0:1
Edvinas Mickevičius
76 min. 0:2
Ernestas Grigas
78 min. 0:3
Ernestas Grigas
81 min. 0:4
Ernestas Grigas

Startinė sudėtis:
(86') E. Brezgys 1
D. Salys 4
E. Grigas 7
E. Mickevičius 8
A. Barusas 9
R. Rusys 10
(46') E. Alimas 15
M. Rusys 17
(46') L. Gaudiešius 22
P. Mačiuitis 24
R. Daublys 28
------------
Atsarginiai žaidėjai:
(86') E. Žymantas 99
(46') M. Gedminas 5
P. Šneideris 18
(46') I. Mockus 23

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

14.30
FK JAKAI - BANGA B
Gargždų Policijos salė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

15.00
FK GIRULIAI - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

16.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
NAUTICA - KFA AKADEMIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai