2016-05-30, 5 turas.
Vieta: Gargždų "Minijos" d.d. aikštėTeisėjai: Orestas Abramavičius, Kevin Drungilas, Osvaldas Pliuškys
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 5:4 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
(2:3)
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
Rungtynių eiga
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Martynas Matūza
Mindaugas Seminavičius
Jevgenij Slugin
Simonas Pranauskas
Robertas Gudas
Marius Bukauskas
Karolis Tendys
Remigijus Vaitkevičius
Vytautas Zablockis
Aidas Liutkus
Sergėjus Bačko
Tadas Jurkus
Martynas Bačko
Renaldas Girgždys
Viktor Larikov
12 min. 0:1
Marius Nausėdas
15 min. 0:2
Tadas Gudauskas
20 min. 0:3
Aivaras Galvelis
Remigijus Vaitkevičius
22 min. 1:3
Aidas Liutkus
41 min. 2:3
Sergėjus Bačko
62 min. 3:3
77 min. 3:4
Tadas Gudauskas
Sergėjus Bačko
79 min. 4:4
Remigijus Vaitkevičius
87 min. 5:4
Vacys Lekevičius
Anatolijus Žmurko
Marius Valskis
Tadas Gudauskas
Dovidas Paliulis
Gvidas Kulbickas
Marius Nausėdas
Kostas Skarbalius
Aivaras Galvelis
Dmitrij Jackovec
Darius Grigaitis
Zigmas Butkus
Kazys Žutautas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Gvidas Kulbickas, Kostas Skarbalius, Marius Valskis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0