2016-06-12, 6 turas.
Vieta: Šilalės miesto stadionasTeisėjai: Donatas Rumšas, Arūnas Šeškus, Gevork Arakelian
Šilalės FK "ŠILALĖ" 6:0 Klaipėdos "SAREMA"
(2:0)
Šilalės FK "ŠILALĖ"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "SAREMA"
Ernestas Macenis
Paulius Auryla
Audrius Blankas
Romualdas Broška
Ramūnas Jokubaitis
Gerdas Kančelskis
Ignas Kančelskis
Darius Kavaliauskas
Justinas Mickūnas
Simonas Pilypas
Darius Radavičius
Pranas Rauktys
Henrikas Zobėla
Tomas Šveikauskas
Aivaras Buzas
Romualdas Broška
27 min. 1:0
Aivaras Buzas
41 min 2:0
Aivaras Buzas
49 min. 3:0
Henrikas Zobėla
53 min. 4:0
Aivaras Buzas
57 min. 5:0
Pranas Rauktys
88 min. 6:0
Simas Kaušas
Vladimir Gerasimov
Rokas Girtautas
Donatas Žičkus
Giedrius Kšanas
Ramūnas Narvilas
Eimantas Rudavičius
Edgaras Dorogavcev
Karolis Kelpšas
Mantas Tėvelis
Scott Palmer
Denis Denikajev

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Romualdas Broška, Vladimir Gerasimov.
Raudonos kortelės : Giedrius Kšanas.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.30
MEMEL - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - FK GRANATA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai