2016-08-22, 14 turas.
Vieta: Klaipėdos centrinio stadiono d.d. aikštėTeisėjai: Aidas Mazalas, Lukas Jonušis, Sergėjus Bačko
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 4:6 Kretingos "KKT"
(1:3)
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Rungtynių eiga
Kretingos "KKT"
Šarūnas Juodelis
Edvinas Razutis
Tomas Norkūnas
Zigmantas Butkus
Aurimas Peištaras
Artūras Mosejevas
Nerijus Kosmakovas
Jaunius Zimantas
Dovidas Paliulis
Kazimieras Žutautas
Marius Komovas
Evaldas Jokubaitis
Robertas Tranas
9 min. 0:1
Dainius Reingoldas
Marius Komovas
20 min. 1:1
25 min. 1:2
Artūras Kurbangalijevas
35 min. 1:3
Egidijus Šakys
55 min. 1:4
Karolis Norvilas
60 min. 1:5
Tadas Jaugelavičius
Marius Komovas
60 min. 2:5
Nerijus Kosmakovas
68 min. 3:5
Nerijus Kosmakovas
75 min. 4:5
89 min. 4:6
Juozas Serapinas
Raimondas Alseika
Andrius Lukauskas
Artūras Kurbangalijevas
Robertas Kratavičius
Karolis Norvilas
Žybartas Ringys
Vitalijus Kvietkauskas
Juozas Serapinas
Egidijus Šakys
Igoris Metelica
Kazys Mažionis
Tadas Jaugelavičius
Dainius Reingoldas
Deividas Gedvilas
Donatas Laurinavičius
Mindaugas Tilvikas
Irmantas Medutis
Jonas Pukelis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Vitalijus Kvietkauskas, Edvinas Razutis, Jonas Pukelis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.15
KLAIPĖDA CITY B - KLAIPĖDOS FM-1
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

21.15
KLAIPĖDA CITY - ELVITRANSA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
7. FK GIRULIAI 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 1 3
2. KLAIPĖDA CITY B 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. KLAIPĖDOS FM-1 1 1
5. FC SUOLIUKAS 1 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0