2016-08-29, 12 turas.
Vieta: Šilalės miesto stadionasTeisėjai: Audrius Žuta, Osvaldas Pliuškys, Irmantas Žuta
Šilalės FK "ŠILALĖ" 6:1 Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
(1:1)
Šilalės FK "ŠILALĖ"
Rungtynių eiga
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Ernestas Macenis
Paulius Auryla
Linas Jomantas
Romualdas Broška
Ramūnas Jokubaitis
Gerdas Kančelskis
Ignas Kančelskis
Darius Kavaliauskas
Pulius LukoŠevičius
Justinas Mickūnas
Ignas Pilypas
Pranas Rauktys
Henrikas Zobėla
Tomas Šveikauskas
Aivaras Buzas
Darius Radavičius
Vytautas Žukauskas
Vytautas Žukauskas
14 min. 1:0
37 min. 1:1
Jaunius Zimantas
Vytautas Žukauskas
46 min. 2:1
Vytautas Žukauskas
58 min. 3:1
Paulius Auryla
69 min. 4:1
Darius Kavaliauskas
74 min. 5:1
Gerdas Kančelskis
87 min. 6:1
Kostas Skarbalius
Artūras Mosejevas
Nerijus Kosmakovas
Giedrius Simonavičius
Jaunius Zimantas
Dovidas Paliulis
Kazimieras Žutautas
Marius Komovas
Marius Nausėdas
Aivaras Galvelis
Darius Grigaitis
Tadas Balčiūnas
Robertas Tranas
Edgaras Jokubaitis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Tadas Balčiūnas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
KRUOPA - FK MOSĖDIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

21.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - KLAIPĖDA CITY
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0