2016-10-06, 20 turas.
Vieta: Klaipėdos centrinio stadiono d.d. aikšteTeisėjai: Saulius Atmanavičius, Tomas Domarkas, Timur Cyvaniuk
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 5:2 Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
(0:1)
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Rungtynių eiga
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
Edvinas Razutis
Audtius Tolis
Dovidas Paliulis
Robertas Tranas
Artūras Mosejevas
Giedrius Simonavičius
Jaunius Zimantas
Marius Komovas
Kazimieras Žutautas
Zigmantas Butkus
Marius Nausėdas
Nerijus Kosmakovas
25 min. 0:1
Tadas Jurkus
49 min. 1:1
Įvartis į savo vartus
53 min. 1:2
Simas Vitkauskas
Nerijus Kosmakovas
56 min. 2:2
Marius Komovas
64 min. 3:2
Zigmantas Butkus
82 min. 4:2
Marius Komovas
88 min. 5:2
Martynas Matūza
Mindaugas Žlibinas
Renaldas Girgždys
Vaidotas Juškus
Sergėjus Bačko
Tomas Baipšys
Robertas Gudas
Karolis Tendys
Tadas Jurkus
Vytautas Zablockis
Simonas Pranauskas
Simas Vitkauskas
Remigijus Vaitkevičius
Vitalijus Butko
Gražvydas žakys
Ovidijus Musulas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Jaunius Zimantas, Edvinas Razutis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
KLAIPĖDOS FM-1 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK GRANATA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 6 11
2. LCC MOOSE FC 6 10
3. KLAIPĖDOS FM 6 7
4. FK JAKAI 6 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai