2016-07-25, 11 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštė Teisėjai: Ernestas Kemėža
UOSTO DIREKCIJA 10:3 AGLUONA
(5:2)
UOSTO DIREKCIJA
Rungtynių eiga
AGLUONA
Almantas Mickus
Robertas Baltuonė
Artūras Kurbangalijevas
Edvinas Kateiva
Žydrūnas Karpis
Donatas Laurinavičius
Karolis Simonavičius
Egidijus Šakys
Donatas Pancerovas
Giedrius Kšanas
Karolis Norvilas
Artūras Kurbangalijevas
9 min. 1:0
17 min. 1:1
Harijus Uselis
Artūras Kurbangalijevas
20 min. 2:1
Karolis Norvilas
21 min. 3:1
Karolis Norvilas
25 min. 4:1
Karolis Simonavičius
27 min. 5:1
29 min. 5:2
Tomas Petraška
Karolis Norvilas
39 min. 6:2
Artūras Kurbangalijevas
43 min. 7:2
Robertas Baltuonė
46 min. 8:2
Egidijus Šakys
54 min. 9:2
58 min. 9:3
Mindaugas Liutkus
Artūras Kurbangalijevas
60 min. 10:3
Linas Kokanskas
Rolandas Vitkus
Tomas Petraška
Harijus Uselis
Ramūnas Grackas
Žydrūnas Jonikas
Žydrūnas Keblys
Eimantas Šeškevičius
Andrius Alunderis
Arūnas Gaudiešius
Evaldas Misiuūnas
Aurimas Žiaušys
Dominykas Liutkus
Šarūnas Badaras
Mindaugas Liutkus

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Mindaugas Liutkus, Ramūnas Grackas.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

14.30
FK JAKAI - BANGA B
Gargždų Policijos salė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

15.00
FK GIRULIAI - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

16.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
NAUTICA - KFA AKADEMIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai