2016-08-20, 14 turas.
Vieta: Mažoji d. d. aikštė Teisėjai: Vladimir Gerasimov
UOSTO DIREKCIJA 5:4 FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
(2:2)
UOSTO DIREKCIJA
Rungtynių eiga
FK "VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA"
Almantas Mickus
Artūras Kurbangalijevas
Žydrūnas Karpis
Donatas Laurinavičius
Robertas Kratavičius
Donatas Pancerovas
Andrius Kaušpėdas
Giedrius Kšanas
Karolis Norvilas
6 min. 0:1
Remigijus Venckus
15 min. 0:2
Edvinas Razutis
Donatas Laurinavičius
25 min. 1:2
Artūras Kurbangalijevas
29 min. 2:2 (10 m.)
Artūras Kurbangalijevas
34 min. 3:2
Karolis Norvilas
41 min. 4:2
51 min. 4:3
Edvinas Razutis
Giedrius Kšanas
56 min. 5:3
57 min. 5:4
Edvinas Razutis
Modestas Arys
Arnoldas Kumšlys
Nerijus Šliogeris
Vitalis Marozas
Vitalijus Albrikas
Donatas Plonis
Mindaugas Davidavičius
Remigijus Venckus
Edvinas Razutis

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Donatas Laurinavičius, Donatas Plonis, Nerijus Šliogeris, Edvinas Razutis.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
5 turas.

14.30
FK JAKAI - BANGA B
Gargždų Policijos salė
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

15.00
FK GIRULIAI - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

16.00
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - EDM STATYBA-SENDVARIS
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.00
NAUTICA - KFA AKADEMIJA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

21.00
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS - KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
8. KRUOPA 4 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. KFA AKADEMIJA 4 0
12. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai