MIŠKO PASAKA
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
10
TAŠKAI
45 (vid. 6.43)
ĮMUŠTA
36 (vid. 5.14)
PRALEISTA
9
SANTYKIS
Komandos vadovas: Edgaras Žemaitaitis

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Deividas LukošiusRokas BorusasGerardas ŽukauskasTomas DargužasKazimieras Žutautas
17 įvarč.9 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Deividas Lukošius
7
17
1
0
Rokas Borusas
8
9
0
0
Gerardas Žukauskas
8
6
0
0
Tomas Dargužas
6
4
0
0
Kazimieras Žutautas
7
4
2
0
Edgaras Ditmonas
4
3
0
0
Aivaras Lukošius
7
2
0
0
Tadas Norbutas
8
1
0
0
Dovidas Paliulis
8
1
0
0
Edas Skyrius
2
1
0
0
Paulius Juška
2
0
0
0
Kęstas Putys
0
0
0
0
Andrius Gecas
1
0
0
0
Edgaras Žemaitaitis
0
0
0
0
Vilius Jarmalavičius
0
0
0
0
Tadas Raštikis
0
0
0
0
Stasas Urbonas
1
0
0
0
Ruslan Archipov
0
0
0
0
Vincentas Šarkauskas
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-25
TITANIC
3:9
MIŠKO PASAKA
2
2016-11-29
MIŠKO PASAKA
4:7
IRENITA
3
2016-12-05
BOČIAI
5:3
MIŠKO PASAKA
4
2016-12-14
MIŠKO PASAKA
7:4
SAREMA
5
2017-01-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3:3
MIŠKO PASAKA
6
2017-01-10
MIŠKO PASAKA
6:8
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
7
2017-01-18
KUSK-VISKAS FUTBOLUI
7:14
MIŠKO PASAKA
8
2017-01-25
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3:2
MIŠKO PASAKA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.30
FK VS-JONUŠAI - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 1 3
2. FK VS-JONUŠAI 0 0
3. LCC MOOSE FC 0 0
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 0 0
7. KLAIPĖDOS FM-2 0 0
8. FK GIRULIAI 0 0
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PORT MARE 0 0
2. FK ŽEBENKŠTIS 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA AKADEMIJA 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSėDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0