KRUOPA
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
50 (vid. 7.14)
ĮMUŠTA
41 (vid. 5.86)
PRALEISTA
9
SANTYKIS
Komandos vadovas: Vladimiras Molis

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Maksim JegorovVladimiras MolisAndrej KonovalovLaurynas NorkusJevgenij Zaicev
12 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Maksim Jegorov
8
12
0
1
Vladimiras Molis
8
8
0
0
Andrej Konovalov
8
6
0
0
Kasparas Davidonis
7
4
0
0
Eugenijus Davidonis
8
4
0
0
Laurynas Norkus
4
4
1
0
Jevgenij Zaicev
5
4
0
0
Aleksej Fedosejev
7
3
0
0
Rolandas Petraitis
8
3
0
0
Arūnas Arbatauskas
9
2
0
0
Vidas Dančenka
3
2
0
0
Oleg Vinogradov
9
2
0
0
Vitalijus Paulauskas
5
2
0
0
Sergej Fiodorov
0
0
0
0
Saulius Mikalajūnas
0
0
0
0
Nerijus Genupskis
0
0
0
0
Andrej Makov
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-24
KRUOPA
12:8
FC "SUOLIUKAS"
2
2016-12-01
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:8
KRUOPA
3
2016-12-07
LCC MOOSE FC
3:7
KRUOPA
4
2016-12-15
KRUOPA
5:9
SPARTA
5
2017-01-12
KRETINGOS GRŪDAI
3:8
KRUOPA
6
2017-01-19
KRUOPA
7:4
VAKARŲ FRONTAS
7
2017-01-26
KLAIPĖDA CITY
3:6
KRUOPA
9
2017-02-06
KRUOPA
3:3
KLAIPĖDA CITY
10
2017-02-10
KRUOPA
3:6
KRETINGOS GRŪDAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
3
2019-11-26
KRUOPA
-
KRUOPA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
FC SUOLIUKAS - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRUOPA 2 6
3. KRANTONA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 2 0