KRUOPA
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
50 (vid. 7.14)
ĮMUŠTA
41 (vid. 5.86)
PRALEISTA
9
SANTYKIS
Komandos vadovas: Vladimiras Molis

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Maksim JegorovVladimiras MolisAndrej KonovalovLaurynas NorkusJevgenij Zaicev
12 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Maksim Jegorov
8
12
0
1
Vladimiras Molis
8
8
0
0
Andrej Konovalov
8
6
0
0
Kasparas Davidonis
7
4
0
0
Eugenijus Davidonis
8
4
0
0
Laurynas Norkus
4
4
1
0
Jevgenij Zaicev
5
4
0
0
Aleksej Fedosejev
7
3
0
0
Rolandas Petraitis
8
3
0
0
Arūnas Arbatauskas
9
2
0
0
Vidas Dančenka
3
2
0
0
Oleg Vinogradov
9
2
0
0
Vitalijus Paulauskas
5
2
0
0
Sergej Fiodorov
0
0
0
0
Saulius Mikalajūnas
0
0
0
0
Nerijus Genupskis
0
0
0
0
Andrej Makov
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-24
KRUOPA
12:8
FC "SUOLIUKAS"
2
2016-12-01
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:8
KRUOPA
3
2016-12-07
LCC MOOSE FC
3:7
KRUOPA
4
2016-12-15
KRUOPA
5:9
SPARTA
5
2017-01-12
KRETINGOS GRŪDAI
3:8
KRUOPA
6
2017-01-19
KRUOPA
7:4
VAKARŲ FRONTAS
7
2017-01-26
KLAIPĖDA CITY
3:6
KRUOPA
9
2017-02-06
KRUOPA
3:3
KLAIPĖDA CITY
10
2017-02-10
KRUOPA
3:6
KRETINGOS GRŪDAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
11
2020-01-27
KRUOPA
-
KRETINGOS GRŪDAI

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. NAUTICA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai