PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
6
TAŠKAI
36 (vid. 5.14)
ĮMUŠTA
41 (vid. 5.86)
PRALEISTA
-5
SANTYKIS
Komandos vadovas: Česlovas Kavarza

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Aurimas PeištarasRobertas VėževičiusDarius GrigaitisDeividas PeištarasVilius Ignatavičius
7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Aurimas Peištaras
6
7
0
0
Robertas Vėževičius
0
6
0
0
Darius Grigaitis
7
5
0
0
Deividas Peištaras
7
4
2
0
Vilius Ignatavičius
6
3
1
0
Mantas Mockus
7
3
0
0
Vytas Urba
3
2
0
0
Marius Nausėdas
3
2
0
0
Edvinas Razutis
5
2
3
0
Arnoldas Kumšlys
7
1
0
0
Giedrius Simonavičius
7
1
0
0
Gediminas Jackus
1
0
0
0
Saulius Abromavičius
2
0
0
0
Tadas Balčiūnas
0
0
0
0
Vacys Lekevičius
0
0
0
0
Henrikas Daublys
5
0
0
0
Liudvikas Alminas
3
0
0
0
Martynas Jankauskas
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-24
KRETINGOS GRŪDAI
6:1
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2
2016-12-01
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:8
KRUOPA
3
2016-12-08
VAKARŲ FRONTAS
3:3
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4
2016-12-15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
11:3
LCC MOOSE FC
5
2017-01-12
KLAIPĖDA CITY
3:3
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6
2017-01-17
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6:7
SPARTA
7
2017-01-26
FC "SUOLIUKAS"
11:4
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
5
2019-12-12
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
-
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

16.00
MEMEL - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

18.00
FK VS-JONUŠAI - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

20.00
PORT MARE - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
4 turas.

21.00
FK GIRULIAI - SPARTA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
2 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - LCC MOOSE FC
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 1 3
3. FK JAKAI 1 0
4. LCC MOOSE FC 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 4 9
2. SPARTA 3 9
3. FK VS-JONUŠAI 2 6
4. LCC MOOSE FC 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. FK GIRULIAI 2 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 3 6
3. PORT MARE 3 6
4. FK GRANATA 4 6
5. FK ŽEBENKŠTIS 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 4 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 4 7
5. MEMEL 3 3
6. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
7. KFA AKADEMIJA 3 0
8. FK MOSĖDIS 4 0