KLAIPĖDA CITY
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
11
TAŠKAI
40 (vid. 5.71)
ĮMUŠTA
28 (vid. 4.00)
PRALEISTA
12
SANTYKIS
Komandos vadovas: Dmitrij Jakovlev

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Dalius BarakauskisArtiom LysakovJustas AdamasGražvydas ŽakysAndrej Srokin
11 įvarč.10 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Dalius Barakauskis
9
11
1
0
Artiom Lysakov
7
10
0
0
Justas Adamas
8
6
0
0
Gražvydas Žakys
7
5
0
0
Andrej Srokin
7
4
1
0
Dovydas Stonys
9
3
0
0
Marius Šilauskas
5
2
0
0
Denis Dobrijan
5
2
0
0
Tomas Norkūnas
8
2
0
0
Vitalij Gurejev
4
1
0
0
Virginijus Lapinskas
2
1
0
0
Roman Abrašin
3
0
0
0
Andrej Marinič
0
0
0
0
Dmitrij Jakovlev
8
0
0
0
Dmitrij Dymov
0
0
0
0
Viačeslav Čiumačenko
2
0
0
0
Audrius Blankas
1
0
0
0
Anton Archipov
5
0
0
0
Aleksandr Nikolajenko
4
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-23
LCC MOOSE FC
3:8
KLAIPĖDA CITY
2
2016-11-29
KLAIPĖDA CITY
5:5
SPARTA
3
2016-12-08
KRETINGOS GRŪDAI
6:3
KLAIPĖDA CITY
4
2016-12-14
KLAIPĖDA CITY
10:0
VAKARŲ FRONTAS
5
2017-01-12
KLAIPĖDA CITY
3:3
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6
2017-01-19
FC "SUOLIUKAS"
5:8
KLAIPĖDA CITY
7
2017-01-26
KLAIPĖDA CITY
3:6
KRUOPA
8
2017-02-01
KLAIPĖDA CITY
9:0
VAKARŲ FRONTAS
9
2017-02-06
KRUOPA
3:3
KLAIPĖDA CITY
10
2017-02-08
KLAIPĖDA CITY
7:5
SPARTA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
14
2020-02-23
KLAIPĖDA CITY
-
SPARTA

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

18.45
LCC MOOSE FC - MEMEL
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
FK ŽEBENKŠTIS - KRUOPA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
ELVITRANSA - FC SUOLIUKAS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai