SPARTA
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
14
TAŠKAI
46 (vid. 6.57)
ĮMUŠTA
29 (vid. 4.14)
PRALEISTA
17
SANTYKIS
Komandos vadovas: Arvydas Trizno

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Evaldas GarbauskasKarolis IntaArtūras MosejevasVilius ČižauskasMindaugas Žemaitaitis
16 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Evaldas Garbauskas
9
16
0
0
Karolis Inta
9
9
0
0
Vilius Čižauskas
8
8
0
0
Artūras Mosejevas
8
8
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
5
4
0
0
Gintas Grigalaitis
8
3
0
0
Artūras Bytautas
5
3
0
1
Arvydas Trizno
10
2
0
0
Donatas Žičkus
5
1
0
0
Žygimantas Dubickas
2
1
0
0
Anatolijus Žmurko
0
0
0
0
Kostas Skarbalius
5
0
0
0
Roman Zabalotnas
0
0
0
0
Herkus Norkus
0
0
0
0
Denis Budajev
0
0
0
0
Vilius Jurčius
0
0
0
0
Marius Papšys
0
0
0
0
Aleksej Archipov
10
0
0
0
Giedrius Kšanas
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-22
SPARTA
2:4
VAKARŲ FRONTAS
2
2016-11-29
KLAIPĖDA CITY
5:5
SPARTA
3
2016-12-06
SPARTA
5:0
FC "SUOLIUKAS"
4
2016-12-15
KRUOPA
5:9
SPARTA
5
2017-01-11
SPARTA
12:3
LCC MOOSE FC
6
2017-01-17
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6:7
SPARTA
7
2017-01-24
KRETINGOS GRŪDAI
6:6
SPARTA
8
2017-02-01
SPARTA
3:2
FC "SUOLIUKAS"
9
2017-02-06
KRETINGOS GRŪDAI
10:2
SPARTA
10
2017-02-08
KLAIPĖDA CITY
7:5
SPARTA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
1 turas.

20.30
KLAIPĖDOS POLICIJA - FK ŽEBENKŠTIS
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PORT MARE 0 0
2. FK ŽEBENKŠTIS 0 0
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0
4. FK VIENUOLIKĖ 0 0
5. FK GRANATA 0 0
6. NAUTICA 0 0
7. KLAIPĖDOS POLICIJA 0 0
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 0 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KFA AKADEMIJA 0 0
2. KLAIPĖDOS FM-1 0 0
3. FK MOSėDIS 0 0
4. MEMEL 0 0
5. KRUOPA 0 0
6. KRANTONA 0 0
7. KLAIPĖDA CITY B 0 0
8. FC SUOLIUKAS 0 0