SPARTA
Logotipas
Informacija
4
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
14
TAŠKAI
46 (vid. 6.57)
ĮMUŠTA
29 (vid. 4.14)
PRALEISTA
17
SANTYKIS
Komandos vadovas: Arvydas Trizno

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Evaldas GarbauskasKarolis IntaArtūras MosejevasVilius ČižauskasMindaugas Žemaitaitis
16 įvarč.9 įvarč.8 įvarč.8 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Evaldas Garbauskas
9
16
0
0
Karolis Inta
9
9
0
0
Vilius Čižauskas
8
8
0
0
Artūras Mosejevas
8
8
0
0
Mindaugas Žemaitaitis
5
4
0
0
Gintas Grigalaitis
8
3
0
0
Artūras Bytautas
5
3
0
1
Arvydas Trizno
10
2
0
0
Donatas Žičkus
5
1
0
0
Žygimantas Dubickas
2
1
0
0
Anatolijus Žmurko
0
0
0
0
Kostas Skarbalius
5
0
0
0
Roman Zabalotnas
0
0
0
0
Herkus Norkus
0
0
0
0
Denis Budajev
0
0
0
0
Vilius Jurčius
0
0
0
0
Marius Papšys
0
0
0
0
Aleksej Archipov
10
0
0
0
Giedrius Kšanas
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-22
SPARTA
2:4
VAKARŲ FRONTAS
2
2016-11-29
KLAIPĖDA CITY
5:5
SPARTA
3
2016-12-06
SPARTA
5:0
FC "SUOLIUKAS"
4
2016-12-15
KRUOPA
5:9
SPARTA
5
2017-01-11
SPARTA
12:3
LCC MOOSE FC
6
2017-01-17
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
6:7
SPARTA
7
2017-01-24
KRETINGOS GRŪDAI
6:6
SPARTA
8
2017-02-01
SPARTA
3:2
FC "SUOLIUKAS"
9
2017-02-06
KRETINGOS GRŪDAI
10:2
SPARTA
10
2017-02-08
KLAIPĖDA CITY
7:5
SPARTA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2020-01-19
SPARTA
-
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KRUOPA 3 6
6. KLAIPĖDA CITY B 3 3
7. PORT MARE 3 3
8. FK VS-JONUŠAI 2 3
9. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
10. SPARTA 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai