KRETINGOS GRŪDAI
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
42 (vid. 6.00)
ĮMUŠTA
29 (vid. 4.14)
PRALEISTA
13
SANTYKIS
Komandos vadovas: Mindaugas Tilvikas, Andrius Lukauskas

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artūras KurbangalijevasŽybartas RingysJurijus KurbangalijevasKazimieras MažionisStasys Brazauskas
22 įvarč.9 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Artūras Kurbangalijevas
9
22
0
0
Žybartas Ringys
7
9
0
0
Jurijus Kurbangalijevas
9
9
0
0
Kazimieras Mažionis
9
7
0
0
Robertas Baltuonė
9
2
0
0
Stasys Brazauskas
6
2
1
0
Žydrūnas Karpis
8
2
1
0
Mantas Mažionis
8
2
0
0
Andrius Piekus
0
0
0
0
Ramūnas Grikšas
0
0
0
0
Simonas Paulius
0
0
0
0
Simonas Vaičius
0
0
0
0
Mindaugas Vaičiulis
0
0
0
0
Andrius Lukauskas
0
0
0
0
Gediminas Žilys
0
0
0
0
Raimondas Alseika
9
0
0
0
Mindaugas Tilvikas
0
0
0
0
Giedrius Šemeta
0
0
0
0
Karolis Norvilas
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-24
KRETINGOS GRŪDAI
6:1
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2
2016-12-01
VAKARŲ FRONTAS
4:7
KRETINGOS GRŪDAI
3
2016-12-08
KRETINGOS GRŪDAI
6:3
KLAIPĖDA CITY
4
2016-12-15
FC "SUOLIUKAS"
5:11
KRETINGOS GRŪDAI
5
2017-01-12
KRETINGOS GRŪDAI
3:8
KRUOPA
6
2017-01-18
LCC MOOSE FC
2:3
KRETINGOS GRŪDAI
7
2017-01-24
KRETINGOS GRŪDAI
6:6
SPARTA
9
2017-02-06
KRETINGOS GRŪDAI
10:2
SPARTA
10
2017-02-10
KRUOPA
3:6
KRETINGOS GRŪDAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. MEMEL 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai