KRETINGOS GRŪDAI
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
42 (vid. 6.00)
ĮMUŠTA
29 (vid. 4.14)
PRALEISTA
13
SANTYKIS
Komandos vadovas: Mindaugas Tilvikas, Andrius Lukauskas

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artūras KurbangalijevasŽybartas RingysJurijus KurbangalijevasKazimieras MažionisStasys Brazauskas
22 įvarč.9 įvarč.9 įvarč.7 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Artūras Kurbangalijevas
9
22
0
0
Žybartas Ringys
7
9
0
0
Jurijus Kurbangalijevas
9
9
0
0
Kazimieras Mažionis
9
7
0
0
Robertas Baltuonė
9
2
0
0
Stasys Brazauskas
6
2
1
0
Žydrūnas Karpis
8
2
1
0
Mantas Mažionis
8
2
0
0
Andrius Piekus
0
0
0
0
Ramūnas Grikšas
0
0
0
0
Simonas Paulius
0
0
0
0
Simonas Vaičius
0
0
0
0
Mindaugas Vaičiulis
0
0
0
0
Andrius Lukauskas
0
0
0
0
Gediminas Žilys
0
0
0
0
Raimondas Alseika
9
0
0
0
Mindaugas Tilvikas
0
0
0
0
Giedrius Šemeta
0
0
0
0
Karolis Norvilas
0
0
0
0
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-24
KRETINGOS GRŪDAI
6:1
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2
2016-12-01
VAKARŲ FRONTAS
4:7
KRETINGOS GRŪDAI
3
2016-12-08
KRETINGOS GRŪDAI
6:3
KLAIPĖDA CITY
4
2016-12-15
FC "SUOLIUKAS"
5:11
KRETINGOS GRŪDAI
5
2017-01-12
KRETINGOS GRŪDAI
3:8
KRUOPA
6
2017-01-18
LCC MOOSE FC
2:3
KRETINGOS GRŪDAI
7
2017-01-24
KRETINGOS GRŪDAI
6:6
SPARTA
9
2017-02-06
KRETINGOS GRŪDAI
10:2
SPARTA
10
2017-02-10
KRUOPA
3:6
KRETINGOS GRŪDAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.30
KLAIPĖDA CITY - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 4 7
2. BANGA B 4 5
3. FK JAKAI 4 5
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 3 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 4 12
2. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
3. FK GRANATA 4 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. LCC MOOSE FC 4 9
6. FC SUOLIUKAS 4 8
7. ELVITRANSA 4 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 18
3. FK VS-JONUŠAI 7 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 8 12
6. LCC MOOSE FC 7 9
7. ELVITRANSA 7 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai