FK "JAKAI"
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
85 (vid. 7.73)
ĮMUŠTA
66 (vid. 6.00)
PRALEISTA
19
SANTYKIS
Komandos vadovas: Gintautas Ramonas

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Deividas SiurblysJustas VainikaitisMartynas AgintasMartynas MikalavičiusMantas Tunaitis
24 įvarč.22 įvarč.17 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Deividas Siurblys
4
24
0
1
Justas Vainikaitis
11
22
0
0
Martynas Agintas
12
17
1
0
Martynas Mikalavičius
14
10
0
0
Mantas Tunaitis
10
7
0
0
Ramūnas Ruibys
13
4
0
0
Darius Mišeikis
10
4
0
0
Tomas Kupšys
3
2
0
0
Justas Milius
2
2
0
0
Rokas Domarkas
3
2
0
0
Edgaras Urba
2
1
0
0
Gintautas Ramonas
6
1
0
0
Artūras Šlyžius
4
1
0
0
Ignas Komskis
12
1
0
0
Ernestas Čiapas
8
1
0
0
Dalius Mockus
2
0
0
0
Rokas Kaubrys
1
0
0
0
Deivydas Žiobrys
0
0
0
0
Artūras Pocius
0
0
0
0
Ignas Neimontas
11
0
0
1
Sužaistos rungtynės (11)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2016-11-15
MEMEL
5:16
FK "JAKAI"
2
2016-11-23
FK "JAKAI"
7:7
KLAIPĖDOS POLICIJA
3
2016-11-28
BEGA
8:4
FK "JAKAI"
4
2016-12-07
FK "JAKAI"
9:8
FUTBOLO MOKYKLA
5
2016-12-13
FC "AGLUONA"
2:9
FK "JAKAI"
6
2016-12-20
FK "JAKAI"
5:8
FK "FANATAS"
7
2017-01-04
KLAIPĖDA CITY-2
3:4
FK "JAKAI"
8
2017-01-12
FK "JAKAI"
10:4
NAUTICA
9
2017-01-18
FK "JAKAI"
5:8
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
10
2017-01-24
MEGLAR
6:11
FK "JAKAI"
11
2017-02-02
FK "JAKAI"
5:7
EDM STATYBA-SENDVARIS
12
2017-02-09
FK "JAKAI"
3:3
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
13
2017-02-13
BEGA
8:4
FK "JAKAI"
14
2017-02-17
FK "JAKAI"
8:4
EDM STATYBA-SENDVARIS

Sekančios rungtynės
Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't existTable 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist
Turas
Data
Komanda
Komanda

Table 'klff_nauja.tvarkarastis3' doesn't exist

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
FK VS-JONUŠAI - FK ŽEBENKŠTIS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM 5 7
2. LCC MOOSE FC 5 7
3. BANGA B 4 5
4. FK JAKAI 4 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 4 12
2. KRANTONA 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
5. PORT MARE 4 6
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
7. KRUOPA 4 6
8. KLAIPĖDA CITY B 4 3
9. FK VS-JONUŠAI 3 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 4 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GRANATA 5 12
2. FK GIRULIAI 4 12
3. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
4. ELVITRANSA 5 9
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
6. LCC MOOSE FC 4 9
7. FC SUOLIUKAS 4 8
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai