Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
10
2017-02-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5:2 BOČIAI
10
2017-02-04
IRENITA 4:4 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
9
2017-01-31
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2:5 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
9
2017-01-30
BOČIAI 3:8 IRENITA
8
2017-01-25
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA 3:2 MIŠKO PASAKA
8
2017-01-24
IRENITA 12:4 TITANIC
7
2017-01-18
KUSK-VISKAS FUTBOLUI 7:14 MIŠKO PASAKA
7
2017-01-18
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3:1 IRENITA
7
2017-01-17
TITANIC 7:6 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
7
2017-01-16
BOČIAI 8:6 SAREMA
6
2017-01-13
SAREMA 7:7 TITANIC
6
2017-01-11
KUSK-VISKAS FUTBOLUI 8:10 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6
2017-01-10
MIŠKO PASAKA 6:8 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
6
2017-01-09
IRENITA 0:1 BOČIAI
5
2017-01-06
TITANIC 8:10 IRENITA
5
2017-01-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3:3 MIŠKO PASAKA
5
2017-01-03
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA 5:4 SAREMA
5
2016-12-19
BOČIAI 7:2 KUSK-VISKAS FUTBOLUI
4
2016-12-16
KUSK-VISKAS FUTBOLUI 9:4 TITANIC
4
2016-12-14
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7:1 BOČIAI
4
2016-12-14
MIŠKO PASAKA 7:4 SAREMA
4
2016-12-13
IRENITA 10:1 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3
2016-12-09
TITANIC 4:8 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3
2016-12-07
SAREMA 2:3 IRENITA
3
2016-12-06
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA 3:2 KUSK-VISKAS FUTBOLUI
3
2016-12-05
BOČIAI 5:3 MIŠKO PASAKA
2
2016-12-02
KUSK-VISKAS FUTBOLUI 4:5 SAREMA
2
2016-11-30
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3:4 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
2
2016-11-29
MIŠKO PASAKA 4:7 IRENITA
2
2016-11-28
BOČIAI 3:3 TITANIC
1
2016-11-25
TITANIC 3:9 MIŠKO PASAKA
1
2016-11-23
SAREMA 2:5 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
1
2016-11-22
IRENITA 12:1 KUSK-VISKAS FUTBOLUI
1
2016-11-21
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA 2:7 BOČIAI
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
FC SUOLIUKAS - MEMEL
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. LCC MOOSE FC 2 6
3. KLAIPĖDA CITY 2 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2 3
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 2 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 2 3
4. NAUTICA 1 3
5. FK VIENUOLIKĖ 1 3
6. FK GRANATA 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 2 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRUOPA 2 6
3. KRANTONA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 2 0