Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
10
2017-02-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5:2 BOČIAI
10
2017-02-04
IRENITA 4:4 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
9
2017-01-31
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 2:5 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
9
2017-01-30
BOČIAI 3:8 IRENITA
8
2017-01-25
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA 3:2 MIŠKO PASAKA
8
2017-01-24
IRENITA 12:4 TITANIC
7
2017-01-18
KUSK-VISKAS FUTBOLUI 7:14 MIŠKO PASAKA
7
2017-01-18
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3:1 IRENITA
7
2017-01-17
TITANIC 7:6 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
7
2017-01-16
BOČIAI 8:6 SAREMA
6
2017-01-13
SAREMA 7:7 TITANIC
6
2017-01-11
KUSK-VISKAS FUTBOLUI 8:10 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
6
2017-01-10
MIŠKO PASAKA 6:8 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
6
2017-01-09
IRENITA 0:1 BOČIAI
5
2017-01-06
TITANIC 8:10 IRENITA
5
2017-01-04
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3:3 MIŠKO PASAKA
5
2017-01-03
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA 5:4 SAREMA
5
2016-12-19
BOČIAI 7:2 KUSK-VISKAS FUTBOLUI
4
2016-12-16
KUSK-VISKAS FUTBOLUI 9:4 TITANIC
4
2016-12-14
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7:1 BOČIAI
4
2016-12-14
MIŠKO PASAKA 7:4 SAREMA
4
2016-12-13
IRENITA 10:1 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
3
2016-12-09
TITANIC 4:8 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
3
2016-12-07
SAREMA 2:3 IRENITA
3
2016-12-06
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA 3:2 KUSK-VISKAS FUTBOLUI
3
2016-12-05
BOČIAI 5:3 MIŠKO PASAKA
2
2016-12-02
KUSK-VISKAS FUTBOLUI 4:5 SAREMA
2
2016-11-30
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3:4 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
2
2016-11-29
MIŠKO PASAKA 4:7 IRENITA
2
2016-11-28
BOČIAI 3:3 TITANIC
1
2016-11-25
TITANIC 3:9 MIŠKO PASAKA
1
2016-11-23
SAREMA 2:5 KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
1
2016-11-22
IRENITA 12:1 KUSK-VISKAS FUTBOLUI
1
2016-11-21
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA 2:7 BOČIAI
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

19.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
11 turas.

20.05
KRUOPA - VAKARŲ FRONTAS
Mažoji aikšte
(Sportininkų g.46)
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 11 30
2. KLAIPĖDA CITY 11 25
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 25
4. FC "SUOLIUKAS" 10 24
5. FK "GRANATA" 11 22
6. SAREMA 10 21
7. FK "VS-JONUŠAI" 10 21
8. KRUOPA 11 21
9. FELIŪGA 10 19
10. KLAIPĖDOS UOSTAS 10 19
11. NAUTICA 11 16
12. VAKARŲ FRONTAS 11 15
13. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
14. ELVITRANSA 11 10
15. FOTOAPARATAS.LT 10 6
16. MEMEL 10 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 10 4
19. MEGLARAS 11 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 11 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai