Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
10
2017-02-10
KRUOPA 3:6 KRETINGOS GRŪDAI
10
2017-02-08
KLAIPĖDA CITY 7:5 SPARTA
9
2017-02-06
KRETINGOS GRŪDAI 10:2 SPARTA
9
2017-02-06
KRUOPA 3:3 KLAIPĖDA CITY
8
2017-02-01
KLAIPĖDA CITY 9:0 VAKARŲ FRONTAS
8
2017-02-01
SPARTA 3:2 FC "SUOLIUKAS"
7
2017-01-26
FC "SUOLIUKAS" 11:4 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
7
2017-01-26
KLAIPĖDA CITY 3:6 KRUOPA
7
2017-01-25
VAKARŲ FRONTAS 2:3 LCC MOOSE FC
7
2017-01-24
KRETINGOS GRŪDAI 6:6 SPARTA
6
2017-01-19
FC "SUOLIUKAS" 5:8 KLAIPĖDA CITY
6
2017-01-19
KRUOPA 7:4 VAKARŲ FRONTAS
6
2017-01-18
LCC MOOSE FC 2:3 KRETINGOS GRŪDAI
6
2017-01-17
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6:7 SPARTA
5
2017-01-12
KLAIPĖDA CITY 3:3 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5
2017-01-12
KRETINGOS GRŪDAI 3:8 KRUOPA
5
2017-01-11
SPARTA 12:3 LCC MOOSE FC
5
2017-01-10
VAKARŲ FRONTAS 10:6 FC "SUOLIUKAS"
4
2016-12-15
FC "SUOLIUKAS" 5:11 KRETINGOS GRŪDAI
4
2016-12-15
KRUOPA 5:9 SPARTA
4
2016-12-15
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11:3 LCC MOOSE FC
4
2016-12-14
KLAIPĖDA CITY 10:0 VAKARŲ FRONTAS
3
2016-12-08
VAKARŲ FRONTAS 3:3 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2016-12-08
KRETINGOS GRŪDAI 6:3 KLAIPĖDA CITY
3
2016-12-07
LCC MOOSE FC 3:7 KRUOPA
3
2016-12-06
SPARTA 5:0 FC "SUOLIUKAS"
2
2016-12-01
VAKARŲ FRONTAS 4:7 KRETINGOS GRŪDAI
2
2016-12-01
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8:8 KRUOPA
2
2016-11-30
FC "SUOLIUKAS" 6:4 LCC MOOSE FC
2
2016-11-29
KLAIPĖDA CITY 5:5 SPARTA
1
2016-11-24
KRETINGOS GRŪDAI 6:1 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
1
2016-11-24
KRUOPA 12:8 FC "SUOLIUKAS"
1
2016-11-23
LCC MOOSE FC 3:8 KLAIPĖDA CITY
1
2016-11-22
SPARTA 2:4 VAKARŲ FRONTAS
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
FK GIRULIAI - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 1 3
2. LCC MOOSE FC 1 3
3. SPARTA 1 3
4. KLAIPĖDA CITY 0 0
5. ELVITRANSA 0 0
6. FK GIRULIAI 0 0
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 1 3
2. KLAIPĖDA CITY B 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. KLAIPĖDOS FM-1 1 1
5. FC SUOLIUKAS 1 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0