2017-01-17, 7 turas.
Vieta: Žaidimų ir sporto sale (Taikos pr. 61a)Teisėjai: Aidas Mazalas, Eugenijus Starostinas
TITANIC 7:6 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
(3:1)
TITANIC
Rungtynių eiga
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
Vygantas Jurkaitis
Giedrius Zaniauskas
Denis Denikajev
Nerijus Jurkaitis
Donatas Stankevičius
Dalius Tomkevičius
Artiom Drozdov
Anton Ananjev
Giedrius Zaniauskas
11 min. 1:0
16 min. 1:1
Karolis Urbaitis
Denis Denikajev
17 min. 2:1
Denis Denikajev
24 min. 3:1
26 min. 3:2
Andrius Butkus
27 min. 3:3
Andrius Jokšas
28 min. 3:4
Orestas Abramavičius
29 min. 3:5
Karolis Urbaitis
Anton Ananjev
34 min. 4:5
37 min. 4:6
Simonas Alsys
Donatas Stankevičius
37 min. 5:6
Giedrius Zaniauskas
44 min. 6:6
Donatas Stankevičius
50 min. 7:6
Darius Uselis
Karolis Urbaitis
Andrius Butkus
Simonas Alsys
Orestas Abramavičius
Edvinas Bračkus
Mindaugas Jonelys
Andrius Jokšas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

20.15
ELVITRANSA - KLAIPĖDOS FM-2
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.15
SPARTA - FK VS-JONUŠAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SPARTA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 9
3. FK VS-JONUŠAI 3 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. FK GIRULIAI 3 3
7. ELVITRANSA 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 12
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. FK GRANATA 4 6
5. PORT MARE 4 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. MEMEL 4 3
6. KFA AKADEMIJA 4 3
7. KLAIPĖDOS FM-1 4 1
8. FK MOSĖDIS 4 0
KLFF partneriai