2017-02-04, 10 turas.
Vieta: Žaidimų ir sporto sale (Taikos pr. 61a)Teisėjai: Edmundas Gaigalas, Saulius Atmanavičius
IRENITA 4:4 GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
(2:2 (1:4))
IRENITA
Rungtynių eiga
GARGŽDŲ PRAMOGOS-LITIMBERA
Ernestas Grudys
Mantas Perepliotovas
Mindaugas Bagužis
Gvidas Juška
Tadas Gudauskas
Simonas Urbys
Marius Valskis
Aurimas Jurgelevičius
Mantas Perepliotovas
11 min. 1:0
13 min 1:1
Aurelijus Staponka
16 min. 1:2
Karolis Urbaitis
Aurimas Jurgelevičius
24 min. 2:2
Mantas Perepliotovas
32 min. 3:2
Gvidas Juška
36 min. 4:2
45 min. 4:3
Edvinas Bračkus
54 min. 4:4
Karolis Urbaitis
Baudiniai
0:1
Andrius Butkus
Mindaugas Bagužis
0:1
0:2
Aurelijus Staponka
Tadas Gudauskas
1:2
1:3
Karolis Urbaitis
Aurimas Jurgelevičius
1:3
1:4
Orestas Abramavičius
Darius Uselis
Aurelijus Staponka
Karolis Urbaitis
Andrius Butkus
Simonas Alsys
Orestas Abramavičius
Edvinas Bračkus
Andrius Jokšas

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Aurelijus Staponka, Gvidas Juška, Andrius Jokšas, Karolis Urbaitis.
Raudonos kortelės : Simonas Urbys.

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
11 turas.

20.30
KRUOPA - PORT MARE
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA B 5 8
2. KLAIPĖDOS FM 5 7
3. LCC MOOSE FC 5 7
4. FK JAKAI 5 5
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 5 15
2. KRANTONA 4 12
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 12
4. KLAIPĖDA CITY 4 9
5. PORT MARE 5 9
6. FK VS-JONUŠAI 4 6
7. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 5 6
8. KRUOPA 5 6
9. KLAIPĖDA CITY B 4 3
10. SPARTA 4 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 4 0
12. KFA AKADEMIJA 5 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 5 15
2. FK GRANATA 5 12
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 12
4. KLAIPĖDOS FM-1 5 10
5. ELVITRANSA 5 9
6. LCC MOOSE FC 5 9
7. FC SUOLIUKAS 5 8
8. FK VIENUOLIKĖ 5 7
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 6
10. MEMEL 5 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 5 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 4 0
13. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai