2016-12-15, 4 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Audrius Žuta, Vladimir Gerasimov
KRUOPA 5:9 SPARTA
(1:5)
KRUOPA
Rungtynių eiga
SPARTA
Eugenijus Davidonis
Aleksej Fedosejev
Rolandas Petraitis
Oleg Vinogradov
Kasparas Davidonis
Andrej Konovalov
Arūnas Arbatauskas
Vladimiras Molis
Maksim Jegorov
Vladimiras Molis
2 min. 1:0
6 min. 1:1
Vilius Čižauskas
16 min. 1:2
Vilius Čižauskas
21 min. 1:3
Vilius Čižauskas
24 min. 1:4
Arvydas Trizno
24 min. 1:5
Donatas Žičkus
Vladimiras Molis
27 min. 2:5
28 min. 2:6
Evaldas Garbauskas
Įvartis į savo vartus
32 min. 2:7
Andrej Konovalov
40 min. 3:7
Arūnas Arbatauskas
42 min. 4:7
Andrej Konovalov
45 min. 5:7
46 min. 5:8
Evaldas Garbauskas
47 min. 5:9
Artūras Mosejevas
Aleksej Archipov
Arvydas Trizno
Artūras Bytautas
Vilius Čižauskas
Gintas Grigalaitis
Artūras Mosejevas
Evaldas Garbauskas
Donatas Žičkus

Nuobaudos
Geltonos kortelės : .
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. SPARTA 8 7
10. KLAIPĖDA CITY B 8 6
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai