2017-01-26, 7 turas.
Vieta: Stadiono salėTeisėjai: Orestas Abramavičius, Ernestas Kemėža
FC "SUOLIUKAS" 11:4 PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
(4:1)
FC "SUOLIUKAS"
Rungtynių eiga
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Ernestas Gedminas
Edgar Dorogavcev
Vytautas Žukauskas
Andrej Smyslov
Sergej Smyslov
Šarūnas Genčius
Arvydas Dapkus
Tadas Baronas
Žygimantas Šakys
Karolis Simonavičius
4 min. 0:1
Aurimas Peištaras
Šarūnas Genčius
8 min. 1:1
Edgar Dorogavcev
11 min. 2:1
Šarūnas Genčius
24 min. 3:1
Vytautas Žukauskas
25 min. 4:1
Edgar Dorogavcev
31 min. 5:1
Edgar Dorogavcev
32 min. 6:1
34 min. 6:2
Mantas Mockus
35 min. 6:3
Darius Grigaitis
36 min. 6:4
Darius Grigaitis
Ernestas Gedminas
40 min. 7:4
Sergej Smyslov
46 min. 8:4
Vytautas Žukauskas
47 min. 9:4
Vytautas Žukauskas
48 min. 10:4
Vytautas Žukauskas
50 min. 11:4
Liudvikas Alminas
Vytas Urba
Giedrius Simonavičius
Vilius Ignatavičius
Arnoldas Kumšlys
Deividas Peištaras
Aurimas Peištaras
Mantas Mockus
Darius Grigaitis
Gediminas Jackus

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Deividas Peištaras.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai