2016-11-24, 1 turas.
Vieta: Stadiono salė Teisėjai: Ernestas Kemėža, Eugenijus Starostinas
KRUOPA 12:8 FC "SUOLIUKAS"
(7:3)
KRUOPA
Rungtynių eiga
FC "SUOLIUKAS"
Eugenijus Davidonis
Aleksej Fedosejev
Oleg Vinogradov
Kasparas Davidonis
Jevgenij Zaicev
Arūnas Arbatauskas
Vladimiras Molis
Maksim Jegorov
Vitalijus Paulauskas
Jevgenij Zaicev
2 min. 1:0
8 min. 1:1
Edgar Dorogavcev
Vitalijus Paulauskas
9 min. 2:1
10 min. 2:2
Šarūnas Genčius
Maksim Jegorov
12 min. 3:2
Kasparas Davidonis
15 min. 4:2
Kasparas Davidonis
16 min. 5:2
Vitalijus Paulauskas
17 min. 6:2
Oleg Vinogradov
18 min. 7:2
25 min. 7:3
Edgar Dorogavcev
26 min. 7:4
Vytautas Žukauskas
Maksim Jegorov
26 min. 8:4
Vladimiras Molis
27 min. 9:4
Maksim Jegorov
30 min. 10:4
33 min. 10:5
Vytautas Žukauskas
Maksim Jegorov
35 min. 11:5 (10 m.)
36 min. 11:6
Arvydas Dapkus
38 min. 11:7
Arvydas Dapkus
Aleksej Fedosejev
38 min. 12:7
43 min. 12:8
Edgar Dorogavcev
Ernestas Gedrimas
Edgar Dorogavcev
Vytautas Žukauskas
Sergej Smyslov
Šarūnas Genčius
Tadas Baronas
Aleksandr Šipulia
Arvydas Dapkus

Nuobaudos
Geltonos kortelės : Edgar Dorogavcev, Arvydas Dapkus.
Raudonos kortelės : .

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

16.00
SPARTA - KLAIPĖDA CITY B
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.00
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS - NAUTICA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

21.00
KLAIPĖDA CITY - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 8 22
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 18
4. NAUTICA 7 18
5. FK VS-JONUŠAI 8 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KRUOPA 8 9
9. SPARTA 8 7
10. KLAIPĖDA CITY B 8 6
11. FK ŽEBENKŠTIS 8 1
12. KFA AKADEMIJA 8 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 9 27
2. FK GRANATA 9 21
3. LCC MOOSE FC 9 21
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
5. ELVITRANSA 9 18
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 12
8. FC SUOLIUKAS 8 11
9. FK VIENUOLIKĖ 9 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 9 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai