Plungės "BABRUNGAS"
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
8
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
0 (vid. 0.00)
ĮMUŠTA
32 (vid. 4.00)
PRALEISTA
-32
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mantas GedminasPaulius MačiuitisErnestas GrigasEdgaras LesnickasEdvinas Leliuga
0 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.0 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Marius Drozdovas
0
0
0
Valentas Mitkus
0
0
0
Irmantas Mockus
0
0
0
Linas Petkevičius
0
1
0
Martynas Petrauskas
0
0
0
Robertas Petrauskas
0
0
0
Dainoras Salys
0
0
0
Aurimas Stupelis
0
0
0
Martynas Turskis
0
1
0
Martynas Vaitkus
0
0
0
Paulius Šneideris
0
0
0
Andrius Žutautas
0
0
0
Ernestas Žymantas
0
0
0
Rytis Mikutavičius
0
0
0
Edvinas Mickevičius
0
0
0
Rokas Gabalis
0
0
0
Laurynas Gaudėšius
0
1
0
Mantas Gedminas
0
2
0
Ernestas Grigas
0
0
0
Matas Jaudzemas
0
0
0
Artūras Karalius
0
0
0
Irmantas Každailis
0
0
0
Arnas Kutys
0
0
0
Edvinas Leliuga
0
0
0
Gabrielius Leliuga
0
0
0
Edgaras Lesnickas
0
1
0
Paulius Mačiuitis
0
0
0
Alvydas Mickevičius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-06
Plungės "BABRUNGAS"
0:7
Biržų "ŠIRVĖNA"
2
2017-05-13
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
1:0
Plungės "BABRUNGAS"
3
2017-05-19
Plungės "BABRUNGAS"
0:5
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
4
2017-06-29
Kretingos "MINIJA"
3:0
Plungės "BABRUNGAS"
5
2017-07-08
Plungės "BABRUNGAS"
0:6
Klaipėdos "ATLANTAS B"
6
2017-06-16
Mažeikių "ATMOSFERA"
4:0
Plungės "BABRUNGAS"
7
2017-06-23
Plungės "BABRUNGAS"
0:2
Šiaulių "JUVENTA-99"
8
2017-07-02
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
4:0
Plungės "BABRUNGAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2017-08-07
-
2017-08-13
Biržų "ŠIRVĖNA"
-
Plungės "BABRUNGAS"
11
2017-08-14
-
2017-08-20
Plungės "BABRUNGAS"
-
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
12
2017-08-21
-
2017-08-27
Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
-
Plungės "BABRUNGAS"
13
2017-08-28
-
2017-09-03
Plungės "BABRUNGAS"
-
Kretingos "MINIJA"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3