Šilalės FK "ŠILALĖ"
Logotipas
Informacija
5
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
29 (vid. 3.63)
ĮMUŠTA
10 (vid. 1.25)
PRALEISTA
19
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vytautas ŽukauskasHenrikas ZobėlaHaroldas ButkusVygandas DajorasVytautas Kurmis
11 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Vytautas Žukauskas
11
0
0
Henrikas Zobėla
4
0
0
Vygandas Dajoras
3
1
0
Haroldas Butkus
3
0
0
Vytautas Kurmis
2
0
0
Darius Kavaliauskas
1
0
0
Audrius Blankas
1
0
0
Pranas Rauktys
1
0
0
Matas Venslauskas
0
0
0
Mantas Murauskas
0
0
0
Viktoras Joknys
0
0
0
Mantas Aivaras Kurmis
0
0
0
Vilius Zbarauskas
0
0
0
Osvaldas Žilius
0
0
0
Lukas Dapkus
0
0
0
Audrius Danielius
0
0
0
Dovydas Bendžius
0
0
0
Lukas Rudzevičius
0
0
0
Romualdas Broška
0
1
0
Ignas Kančelskis
0
0
0
Elvinas Bajorinas
0
0
0
Justinas Mickūnas
0
0
0
Darius Radavičius
0
0
0
Aivaras Buzas
0
0
0
Tomas Šveikauskas
0
0
0
Ramūnas Jokubaitis
0
0
0
Artūras Vazbys
0
0
0
Linas Kavaliauskas
0
0
0
Linas Jomantas
0
0
0
Ernestas Macenis
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-21
Šilalės FK "ŠILALĖ"
4:2
Klaipėdos "KORALAS B"
2
2017-05-11
Klaipėdos "SAREMA"
2:2
Šilalės FK "ŠILALĖ"
5
2017-06-07
Gargždų "BANGA B"
1:2
Šilalės FK "ŠILALĖ"
5
2017-07-14
Klaipėdos "BALTAI"
1:9
Šilalės FK "ŠILALĖ"
6
2017-06-12
Šilalės FK "ŠILALĖ"
3:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
7
2017-06-25
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
0:5
Šilalės FK "ŠILALĖ"
8
2017-07-06
Šilalės FK "ŠILALĖ"
3:0
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
9
2017-07-10
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
1:1
Šilalės FK "ŠILALĖ"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2017-08-07
-
2017-08-13
Klaipėdos "KORALAS B"
-
Šilalės FK "ŠILALĖ"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3