Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Logotipas
Informacija
6
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
0
PRALAIMĖJIMAI
20
TAŠKAI
32 (vid. 4.00)
ĮMUŠTA
10 (vid. 1.25)
PRALEISTA
22
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŽemaitaitisAurimas PeištarasDeividas PeištarasMarius KomovasZigmantas Butkus
13 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mindaugas Žemaitaitis
13
0
1
Aurimas Peištaras
5
1
0
Deividas Peištaras
5
0
0
Marius Komovas
5
0
0
Zigmantas Butkus
2
0
0
Audrius Tolis
1
0
0
Anton Ananjev
1
0
1
Vytas Urba
0
0
0
Marius Valskis
0
0
0
Jaunius Zimantas
0
1
0
Kazimieras Žutautas
0
0
0
Kostas Skarbalius
0
0
0
Giedrius Simonavičius
0
0
0
Edvinas Razutis
0
1
0
Evaldas Užkuraitis
0
1
0
Robertas Tranas
0
2
0
Andrius Pancerovas
0
0
0
Tadas Balčiūnas
0
0
0
Arūnas Beinartas
0
0
0
Maksim Jegorov
0
0
0
Darius Grigaitis
0
0
0
Gediminas Jackus
0
0
0
Dmitrij Jaskovec
0
0
0
Edgaras Jokubaitis
0
2
0
Lukas Konaverskis
0
0
0
Gvidas Kulbickas
0
0
0
Vacys Lekevičius
0
0
0
Artūras Mosejevas
0
0
0
Marius Nausėdas
0
0
0
Saulius Abromavičius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Simas Kaušas
0
0
0
Mantas Mockus
0
0
0
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-29
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
7:1
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
2
2017-05-14
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1:4
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3
2017-05-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
1:1
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
4
2017-07-03
Klaipėdos "KORALAS B"
2:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
5
2017-06-05
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:0
Klaipėdos "SAREMA"
6
2017-06-12
Šilalės FK "ŠILALĖ"
3:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
7
2017-06-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:1
Klaipėdos "BALTAI"
8
2017-06-29
Gargždų "BANGA B"
1:8
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2017-08-07
-
2017-08-13
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
-
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3