Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Logotipas
Informacija
12
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
39
TAŠKAI
66 (vid. 4.13)
ĮMUŠTA
18 (vid. 1.13)
PRALEISTA
48
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŽemaitaitisDeividas PeištarasZigmantas ButkusMarius KomovasAurimas Peištaras
23 įvarč.10 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mindaugas Žemaitaitis
23
1
1
Deividas Peištaras
10
0
0
Zigmantas Butkus
7
0
0
Marius Komovas
6
2
0
Aurimas Peištaras
5
1
0
Arnoldas Nausėdas
4
1
0
Audrius Tolis
3
0
0
Marius Valskis
2
0
0
Anton Ananjev
2
1
1
Kazimieras Žutautas
1
1
0
Edvinas Razutis
0
2
0
Giedrius Simonavičius
0
0
0
Kostas Skarbalius
0
0
0
Jaunius Zimantas
0
1
0
Robertas Tranas
0
2
0
Evaldas Užkuraitis
0
1
0
Vytas Urba
0
0
0
Andrius Pancerovas
0
0
0
Tadas Balčiūnas
0
0
0
Arūnas Beinartas
0
0
0
Maksim Jegorov
0
1
0
Darius Grigaitis
0
1
0
Gediminas Jackus
0
0
0
Dmitrij Jaskovec
0
0
0
Edgaras Jokubaitis
0
3
0
Lukas Konaverskis
0
0
0
Gvidas Kulbickas
0
0
0
Vacys Lekevičius
0
0
0
Artūras Mosejevas
0
0
0
Marius Nausėdas
0
0
0
Saulius Abromavičius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Simas Kaušas
0
0
0
Mantas Mockus
0
0
0
Sužaistos rungtynės (16)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-29
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
7:1
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
2
2017-05-14
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1:4
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3
2017-05-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
1:1
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
4
2017-07-03
Klaipėdos "KORALAS B"
2:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
5
2017-06-05
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:0
Klaipėdos "SAREMA"
6
2017-06-12
Šilalės FK "ŠILALĖ"
3:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
7
2017-06-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:1
Klaipėdos "BALTAI"
8
2017-06-29
Gargždų "BANGA B"
1:8
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
10
2017-08-14
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
2:2
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
11
2017-08-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
9:0
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
12
2017-08-28
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
1:2
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
13
2017-09-25
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
9:0
Klaipėdos "KORALAS B"
14
2017-09-12
Klaipėdos "SAREMA"
0:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
15
2017-10-13
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:1
Šilalės FK "ŠILALĖ"
16
2017-09-29
Klaipėdos "BALTAI"
0:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
17
2017-09-20
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:4
Gargždų "BANGA B"
19
2017-10-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
0:1
Šilalės FK "ŠILALĖ"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KRANTONA - FK "ŽEBENKŠTIS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
KRUOPA - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - KFA AKADEMIJA-DITUVA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 3 3
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 4 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 4 12
2. KRUOPA 3 9
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 3 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4 3
8. MEMEL 4 1
9. KFA AKADEMIJA-DITUVA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 4 12
2. FK "GRANATA" 4 9
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
4. SPARTA 3 6
5. KLAIPĖDA CITY B 4 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 3 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>