Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
Logotipas
Informacija
9
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
1
PRALAIMĖJIMAI
30
TAŠKAI
51 (vid. 3.92)
ĮMUŠTA
17 (vid. 1.31)
PRALEISTA
34
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mindaugas ŽemaitaitisDeividas PeištarasZigmantas ButkusAurimas PeištarasMarius Komovas
17 įvarč.10 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Mindaugas Žemaitaitis
17
1
1
Deividas Peištaras
10
0
0
Zigmantas Butkus
6
0
0
Aurimas Peištaras
5
1
0
Marius Komovas
5
1
0
Arnoldas Nausėdas
4
1
0
Audrius Tolis
3
0
0
Anton Ananjev
1
1
1
Edvinas Razutis
0
2
0
Giedrius Simonavičius
0
0
0
Kostas Skarbalius
0
0
0
Jaunius Zimantas
0
1
0
Robertas Tranas
0
2
0
Evaldas Užkuraitis
0
1
0
Kazimieras Žutautas
0
0
0
Marius Valskis
0
0
0
Vytas Urba
0
0
0
Andrius Pancerovas
0
0
0
Tadas Balčiūnas
0
0
0
Arūnas Beinartas
0
0
0
Maksim Jegorov
0
1
0
Darius Grigaitis
0
1
0
Gediminas Jackus
0
0
0
Dmitrij Jaskovec
0
0
0
Edgaras Jokubaitis
0
3
0
Lukas Konaverskis
0
0
0
Gvidas Kulbickas
0
0
0
Vacys Lekevičius
0
0
0
Artūras Mosejevas
0
0
0
Marius Nausėdas
0
0
0
Saulius Abromavičius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Simas Kaušas
0
0
0
Mantas Mockus
0
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-29
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
7:1
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
2
2017-05-14
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1:4
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3
2017-05-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
1:1
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
4
2017-07-03
Klaipėdos "KORALAS B"
2:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
5
2017-06-05
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:0
Klaipėdos "SAREMA"
6
2017-06-12
Šilalės FK "ŠILALĖ"
3:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
7
2017-06-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:1
Klaipėdos "BALTAI"
8
2017-06-29
Gargždų "BANGA B"
1:8
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
10
2017-08-14
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
2:2
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
11
2017-08-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
9:0
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
12
2017-08-28
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
1:2
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
14
2017-09-12
Klaipėdos "SAREMA"
0:3
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
17
2017-09-20
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3:4
Gargždų "BANGA B"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
13
2017-09-25
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
-
Klaipėdos "KORALAS B"
15
nukeltos
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
-
Šilalės FK "ŠILALĖ"
16
nukeltos
Klaipėdos "BALTAI"
-
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3