Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
Logotipas
Informacija
0
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
1
TAŠKAI
13 (vid. 1.63)
ĮMUŠTA
33 (vid. 4.13)
PRALEISTA
-20
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Karolis TendysRobertas GudasTadas JurkusGvidas LeliukasMarius Bukauskas
2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tadas Jurkus
2
1
0
Robertas Gudas
2
2
0
Karolis Tendys
2
1
0
Gvidas Leliukas
1
0
0
Tomas Petraška
1
0
0
Dovydas Narkus
1
3
0
Ovidijus Musulas
1
2
0
Simonas Pranauskas
1
0
0
Marius Bukauskas
1
2
0
Gražvydas Žakys
1
0
0
Eimantas Šeškevičius
0
0
0
Simas Vitkauskas
0
0
0
Tautvydas Šlymas
0
0
0
Jevgenij Slugin
0
1
0
Mindaugas Žlibinas
0
0
0
Mindaugas Seminavičius
0
1
0
Vytautas Zablockis
0
0
0
Ugnius Petrikas
0
1
0
Irmantas Kancė
0
0
0
Artūras Jakovenka
0
0
0
Šarūnas Bačko
0
0
0
Sergėjus Bačko
0
0
0
Benas Alseika
0
0
0
Aidas Liutkus
0
0
0
Martynas Matūza
0
0
0
Kęstutis Navardauskas
0
0
0
Markas Martinas Šuika
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-05
Gargždų "BANGA B"
3:0
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2
2017-05-14
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1:4
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3
2017-05-22
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
6:2
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
5
2017-06-06
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2:3
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
6
2017-06-18
Klaipėdos "KORALAS B"
6:1
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
7
2017-06-26
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1:2
Klaipėdos "SAREMA"
8
2017-07-06
Šilalės FK "ŠILALĖ"
3:0
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
9
2017-07-03
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
6:6
Klaipėdos "BALTAI"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
10
2017-08-07
-
2017-08-13
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
-
Gargždų "BANGA B"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3