Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
11
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
26 (vid. 1.63)
ĮMUŠTA
62 (vid. 3.88)
PRALEISTA
-36
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tadas JurkusKarolis TendysTomas PetraškaSimonas PranauskasBenas Alseika
5 įvarč.4 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tadas Jurkus
5
1
0
Karolis Tendys
4
1
0
Simonas Pranauskas
2
0
0
Tomas Petraška
2
0
0
Robertas Gudas
2
4
0
Benas Alseika
2
2
0
Dovydas Narkus
1
3
0
Ovidijus Musulas
1
3
0
Gražvydas Žakys
1
0
0
Gvidas Leliukas
1
0
0
Marius Bukauskas
1
4
0
Artūras Jakovenka
1
0
0
Simas Vitkauskas
0
0
0
Vytautas Zablockis
0
0
0
Tomas Navardauskas
0
1
0
Eimantas Šeškevičius
0
0
0
Tautvydas Šlymas
0
0
0
Markas Martinas Šuika
0
0
0
Mindaugas Žlibinas
0
0
0
Jevgenij Slugin
0
1
0
Mindaugas Seminavičius
0
1
0
Ugnius Petrikas
0
1
0
Kęstutis Navardauskas
0
0
0
Martynas Matūza
0
0
0
Sergėjus Bačko
0
1
0
Šarūnas Bačko
0
0
0
Irmantas Kancė
0
0
0
Benas Kneita
0
1
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Aidas Liutkus
0
0
0
Sužaistos rungtynės (16)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-05
Gargždų "BANGA B"
3:0
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2
2017-05-14
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1:4
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
3
2017-05-22
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
6:2
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
5
2017-06-06
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2:3
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
6
2017-06-18
Klaipėdos "KORALAS B"
6:1
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
7
2017-06-26
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
1:2
Klaipėdos "SAREMA"
8
2017-07-06
Šilalės FK "ŠILALĖ"
3:0
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
9
2017-07-03
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
6:6
Klaipėdos "BALTAI"
10
2017-08-09
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2:6
Gargždų "BANGA B"
11
2017-08-21
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
9:0
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
12
2017-08-28
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
4:3
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
14
2017-09-11
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
5:2
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
15
2017-10-11
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
2:2
Klaipėdos "KORALAS B"
16
2017-09-26
Klaipėdos "SAREMA"
0:0
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
17
2017-09-28
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
0:4
Šilalės FK "ŠILALĖ"
18
2017-09-29
Klaipėdos "BALTAI"
0:3
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
6
2018-12-16
Klaipėdos "BALTAI"
-
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS - FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
SPARTA - MEGLARAS-DANĖS PERLAS
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
MEMEL - FC "SUOLIUKAS"
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KLAIPĖDA CITY 5 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 4 9
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 4 6
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 5 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 5 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 4 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 5 3
8. KFA AKADEMIJA-DITUVA 4 3
9. MEMEL 4 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 5 15
2. FK "GRANATA" 4 9
3. KLAIPĖDA CITY B 5 9
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
5. SPARTA 3 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 4 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>