Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
Logotipas
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
9 (vid. 1.50)
ĮMUŠTA
28 (vid. 4.67)
PRALEISTA
-19
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Artiom LysakovTomas NorkūnasDonatas StankevičiusDenis MišinAndrej Smyslov
4 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.1 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Artiom Lysakov
4
0
0
Tomas Norkūnas
2
0
0
Andrej Smyslov
1
0
0
Denis Mišin
1
0
0
Donatas Stankevičius
1
0
0
Dovydas Stonys
0
1
0
Andrej Srokin
0
0
0
Romanas Zabalotnas
0
0
0
Žygimantas Šakys
0
2
0
Oleg Romančiuk
0
0
0
Armandas Rakauskas
0
0
0
Marius Prišmontas
0
0
0
Aleksandras Šeremetjevas
0
0
0
Sergej Smyslov
0
1
0
Justas Adamas
0
0
0
Vladas Alejevas
0
0
0
Dalius Barakauskis
0
0
0
Tadas Baronas
0
0
0
Arvydas Dapkus
0
0
0
Denis Dobrijan
0
1
0
Ernestas Gedminas
0
0
0
Šarūnas Genčius
0
0
0
Vitalij Gurejev
0
1
0
Dmitrij Jakovlev
0
0
0
Vaidotas Juškus
0
0
0
Virginijus Lapinskas
0
0
0
Jevgenij Novičenkin
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (6)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-05-29
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"
7:1
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
3
2017-05-22
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
6:2
Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS"
4
2017-06-04
Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI"
3:2
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
6
2017-06-12
Klaipėdos "SAREMA"
4:0
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
7
2017-06-25
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
0:5
Šilalės FK "ŠILALĖ"
9
2017-07-05
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
0:7
Gargždų "BANGA B"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
5
nukeltos
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
-
Klaipėdos "KORALAS B"
8
nukeltos
Klaipėdos "BALTAI"
-
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
10
2017-08-07
-
2017-08-13
Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY"
-
Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3