VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
Logotipas
Informacija
9
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
27
TAŠKAI
32 (vid. 2.67)
ĮMUŠTA
21 (vid. 1.75)
PRALEISTA
11
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Dovydas NarkusKasparas KaralisMantas RazonasVitalis MarozasElijus Vilimas
5 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Dovydas Narkus
5
0
0
Kasparas Karalis
5
1
0
Mantas Razonas
5
1
0
Vitalis Marozas
4
0
0
Elijus Vilimas
4
0
0
Hector Sanches
3
0
0
Elijus Pavlovas
1
0
0
Nerijus Šliogeris
1
1
0
Marius Narušis
1
2
0
Mindaugas Davidavičius
1
1
1
Darius Grigaitis
1
0
0
Ramūnas Kruopys
1
0
0
Luis Rosa
1
0
0
Vitalijus Albrikas
0
0
0
Vitalijus Butko
0
0
0
Remigijus Venckus
0
0
0
Jūras Martinkėnas
0
0
0
Deividas Račkauskas
0
0
0
Edvardas Vlasovas
0
0
0
Giedrius Jurevičius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Donatas Plonis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (12)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-04-25
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
1:2
VAKARŲ FRONTAS
2
2017-05-01
NAUTICA
2:5
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
3
2017-05-09
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
1:0
ADRIJUS
4
2017-05-16
AGLUONA
0:3
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
6
2017-05-30
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2:1
MEGLARAS
7
2017-06-05
KRUOPA
3:4
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
8
2017-06-13
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2:1
SPARTA
9
2017-06-20
FUTBOLO MOKYKLA
0:6
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
10
2017-07-11
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2:3
FK "GRANATA"
11
2017-06-29
FK "JAKAI"
6:0
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
12
2017-07-04
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
4:2
MEMEL
13
2017-07-10
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
1:3
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
14
2017-08-01
VAKARŲ FRONTAS
-
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
15
2017-08-03
NAUTICA
-
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
16
2017-08-08
ADRIJUS
-
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8 19
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 8 19
3. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 8 14
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 8 11
5. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 8 10
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 8 10
7. Kretingos "MINIJA" 8 10
8. Šiaulių "JUVENTA-99" 8 9
9. Plungės "BABRUNGAS" 8 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 8 20
2. Šilalės FK "ŠILALĖ" 8 18
3. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 8 15
4. Gargždų "BANGA B" 8 14
5. Klaipėdos "SAREMA" 8 13
6. Klaipėdos "KORALAS B" 7 5
7. Klaipėdos "BALTAI" 7 4
8. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 6 3
9. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 8 1
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. "SAREMA" 7 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 15
3. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 7 15
4. FC "SUOLIUKAS" 7 13
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 7
6. KRETINGOS GRŪDAI 7 6
7. MIŠKO PASAKA 7 4
8. TITANIC 7 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. FK "JAKAI" 12 31
2. NAUTICA 12 28
3. KRUOPA 12 28
4. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 12 27
5. VAKARŲ FRONTAS 12 24
6. SPARTA 12 24
7. FK "GRANATA" 12 18
8. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 12 16
9. FUTBOLO MOKYKLA 12 9
10. ADRIJUS 12 8
11. AGLUONA 12 6
12. MEGLARAS 12 5
13. MEMEL 12 3