MEGLARAS
Logotipas
Informacija
2
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
15
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
29 (vid. 1.45)
ĮMUŠTA
62 (vid. 3.10)
PRALEISTA
-33
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Pranas GriškevičiusAurimas TamkevičiusDovydas BitvinskasNerijus ButkusDeividas Balčiūnas
9 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Pranas Griškevičius
9
1
0
Aurimas Tamkevičius
2
1
0
Dovydas Bitvinskas
2
0
0
Nerijus Butkus
2
0
0
Deividas Balčiūnas
2
2
1
Mantas Pakalniškis
2
1
0
Jevgenij Garoška
2
0
0
Lukas Jonušis
2
1
0
Gytis Ragauskas
1
0
0
Vygandas Burškys
1
0
0
Evaldas Dargis
1
0
0
Artūras Stučys
1
1
0
Mindaugas Drąsutis
1
0
0
Artūras Liutikas
1
0
0
Andrej Banelis
0
0
0
Paulius Vaigauskas
0
0
0
Laurynas Vilkas
0
1
0
Agnius Čiapas
0
0
0
Arūnas Šilgalis
0
0
0
Edmundas Juškevičius
0
0
0
Anton Ščinov
0
0
0
Eduardas Zavadckis
0
0
0
Ramūnas Čekavičius
0
0
0
Valdas Avelis
0
0
0
Renardas Vaitkus
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Arnas Anužis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (20)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-04-25
MEGLARAS
4:4
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
2
2017-05-01
VAKARŲ FRONTAS
2:1
MEGLARAS
3
2017-05-08
MEGLARAS
2:3
NAUTICA
4
2017-05-16
ADRIJUS
2:1
MEGLARAS
5
2017-05-22
MEGLARAS
3:3
AGLUONA
6
2017-05-30
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2:1
MEGLARAS
8
2017-06-13
MEGLARAS
0:1
KRUOPA
9
2017-06-20
SPARTA
4:3
MEGLARAS
10
2017-06-27
MEGLARAS
2:5
FUTBOLO MOKYKLA
11
2017-06-30
FK "GRANATA"
3:1
MEGLARAS
12
2017-07-03
MEGLARAS
1:6
FK "JAKAI"
13
2017-07-11
MEMEL
0:3
MEGLARAS
14
2017-08-01
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
1:0
MEGLARAS
15
2017-08-04
MEGLARAS
0:2
VAKARŲ FRONTAS
16
2017-08-08
NAUTICA
3:1
MEGLARAS
17
2017-08-15
MEGLARAS
1:1
ADRIJUS
18
2017-08-22
AGLUONA
3:1
MEGLARAS
19
2017-08-29
MEGLARAS
2:1
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
21
2017-09-12
KRUOPA
4:1
MEGLARAS
22
2017-09-19
MEGLARAS
1:12
SPARTA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
23
2017-09-26
FUTBOLO MOKYKLA
-
MEGLARAS
24
2017-09-29
MEGLARAS
-
FK "GRANATA"
25
2017-10-02
FK "JAKAI"
-
MEGLARAS
26
2017-10-05
MEGLARAS
-
MEMEL

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3