FK "GRANATA"
Logotipas
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
11
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
48 (vid. 2.53)
ĮMUŠTA
59 (vid. 3.11)
PRALEISTA
-11
SANTYKIS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Marius LotužisEmmanuel ObasiArūnas GaudiešiusHarijus UselisArtūras Jakovenka
11 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Marius Lotužis
11
1
0
Emmanuel Obasi
8
1
0
Arūnas Gaudiešius
5
0
0
Harijus Uselis
5
0
0
Artūras Jakovenka
4
0
0
Dainius Jankus
3
0
0
Evaldas Misiūnas
2
3
1
Karolis Jocys
2
0
0
Tomas Aleksandravičius
1
0
0
Šarūnas Badaras
1
0
0
Egidijus Ragainis
1
0
0
Linas Kokanskas
0
0
0
Linauras Mažionis
0
1
0
Ramūnas Gracas
0
0
0
Dmitrij Šurajev
0
1
0
Rolandas Vitkus
0
0
0
Andrius Rakauskas
0
1
0
Egidijus Martinkus
0
0
0
Mantas Jareckas
0
0
0
Žydrūnas Janavičius
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Tadas Vasiliauskas
2
0
0
Šarūnas Talmontas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2017-04-25
FUTBOLO MOKYKLA
2:6
FK "GRANATA"
3
2017-05-08
FK "GRANATA"
2:7
FK "JAKAI"
4
2017-05-15
MEMEL
2:3
FK "GRANATA"
5
2017-05-23
FK "GRANATA"
0:2
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
6
2017-05-29
VAKARŲ FRONTAS
3:1
FK "GRANATA"
7
2017-06-05
FK "GRANATA"
2:4
NAUTICA
8
2017-06-12
ADRIJUS
1:3
FK "GRANATA"
9
2017-06-20
FK "GRANATA"
3:2
AGLUONA
10
2017-07-11
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
2:3
FK "GRANATA"
11
2017-06-30
FK "GRANATA"
3:1
MEGLARAS
12
2017-07-03
KRUOPA
6:3
FK "GRANATA"
13
2017-07-10
FK "GRANATA"
2:3
SPARTA
14
2017-09-11
FK "GRANATA"
0:4
FUTBOLO MOKYKLA
17
2017-08-14
FK "GRANATA"
4:1
MEMEL
18
2017-08-22
KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA
4:2
FK "GRANATA"
19
2017-08-28
FK "GRANATA"
2:2
VAKARŲ FRONTAS
20
2017-08-03
NAUTICA
6:4
FK "GRANATA"
21
2017-08-01
FK "GRANATA"
1:3
ADRIJUS
22
2017-09-19
AGLUONA
4:3
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda
16
2017-09-25
FK "JAKAI"
-
FK "GRANATA"
23
2017-09-27
FK "GRANATA"
-
VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA
24
2017-09-29
MEGLARAS
-
FK "GRANATA"
25
2017-10-03
FK "GRANATA"
-
KRUOPA
26
2017-10-05
SPARTA
-
FK "GRANATA"

Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3