Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
18
2017-10-07
Klaipėdos "ATLANTAS B" 1:2 Kretingos "MINIJA"
18
2017-10-07
Mažeikių "ATMOSFERA" 0:1 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
18
2017-10-07
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 0:8 Biržų "ŠIRVĖNA"
18
2017-10-07
Šiaulių "JUVENTA-99" 1:1 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
17
2017-10-03
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 5:1 Klaipėdos "ATLANTAS B"
17
2017-10-01
Biržų "ŠIRVĖNA" 1:0 Šiaulių "JUVENTA-99"
17
2017-09-30
Plungės "BABRUNGAS" 2:3 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
17
2017-09-29
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 3:1 Mažeikių "ATMOSFERA"
16
2017-09-24
Klaipėdos "ATLANTAS B" 5:0 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
16
2017-09-23
Mažeikių "ATMOSFERA" 2:1 Biržų "ŠIRVĖNA"
16
2017-09-23
Kretingos "MINIJA" 2:0 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
16
2017-09-23
Šiaulių "JUVENTA-99" 2:1 Plungės "BABRUNGAS"
15
2017-09-17
Plungės "BABRUNGAS" 0:2 Mažeikių "ATMOSFERA"
15
2017-09-17
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:3 Klaipėdos "ATLANTAS B"
15
2017-09-15
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:1 Kretingos "MINIJA"
15
2017-09-15
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 5:2 Šiaulių "JUVENTA-99"
14
2017-09-10
Klaipėdos "ATLANTAS B" 4:0 Plungės "BABRUNGAS"
14
2017-09-09
Kretingos "MINIJA" 1:1 Biržų "ŠIRVĖNA"
14
2017-09-08
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 1:1 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
14
2017-09-06
Mažeikių "ATMOSFERA" 1:2 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
13
2017-09-02
Biržų "ŠIRVĖNA" 0:2 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
13
2017-09-02
Šiaulių "JUVENTA-99" 2:0 Mažeikių "ATMOSFERA"
13
2017-09-02
Plungės "BABRUNGAS" 0:3 Kretingos "MINIJA"
13
2017-08-31
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 1:0 Klaipėdos "ATLANTAS B"
10
2017-08-30
Šiaulių "JUVENTA-99" 0:0 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
12
2017-08-26
Kretingos "MINIJA" 0:0 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
12
2017-08-26
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:2 Biržų "ŠIRVĖNA"
12
2017-08-25
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 5:0 Plungės "BABRUNGAS"
12
2017-08-24
Klaipėdos "ATLANTAS B" 3:0 Šiaulių "JUVENTA-99"
11
2017-08-19
Šiaulių "JUVENTA-99" 1:2 Kretingos "MINIJA"
11
2017-08-19
Plungės "BABRUNGAS" 2:3 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
11
2017-08-17
Mažeikių "ATMOSFERA" 1:1 Klaipėdos "ATLANTAS B"
11
2017-08-17
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 2:1 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
10
2017-08-12
Biržų "ŠIRVĖNA" 5:0 Plungės "BABRUNGAS"
10
2017-08-12
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:3 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
10
2017-08-10
Kretingos "MINIJA" 2:0 Mažeikių "ATMOSFERA"
5
2017-07-08
Plungės "BABRUNGAS" 0:6 Klaipėdos "ATLANTAS B"
9
2017-07-05
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:1 Šiaulių "JUVENTA-99"
9
2017-07-05
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:5 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
9
2017-07-04
Kretingos "MINIJA" 0:1 Klaipėdos "ATLANTAS B"
8
2017-07-02
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 4:0 Plungės "BABRUNGAS"
8
2017-07-01
Mažeikių "ATMOSFERA" 0:2 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
8
2017-06-30
Klaipėdos "ATLANTAS B" 2:2 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
4
2017-06-29
Kretingos "MINIJA" 3:0 Plungės "BABRUNGAS"
8
2017-06-28
Šiaulių "JUVENTA-99" 0:2 Biržų "ŠIRVĖNA"
7
2017-06-23
Plungės "BABRUNGAS" 0:2 Šiaulių "JUVENTA-99"
7
2017-06-22
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 3:0 Klaipėdos "ATLANTAS B"
7
2017-06-21
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 2:3 Kretingos "MINIJA"
7
2017-06-21
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:1 Mažeikių "ATMOSFERA"
6
2017-06-18
Klaipėdos "ATLANTAS B" 0:2 Biržų "ŠIRVĖNA"
6
2017-06-16
Mažeikių "ATMOSFERA" 4:0 Plungės "BABRUNGAS"
6
2017-06-16
Kretingos "MINIJA" 2:1 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
6
2017-06-16
Šiaulių "JUVENTA-99" 3:5 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
9
2017-06-14
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 4:0 Mažeikių "ATMOSFERA"
5
2017-06-11
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:0 Kretingos "MINIJA"
5
2017-06-09
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:5 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
5
2017-06-09
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 1:1 Mažeikių "ATMOSFERA"
4
2017-06-03
Mažeikių "ATMOSFERA" 3:1 Šiaulių "JUVENTA-99"
4
2017-05-26
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 3:3 Biržų "ŠIRVĖNA"
4
2017-05-23
Klaipėdos "ATLANTAS B" 0:2 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
3
2017-05-20
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8:0 Kretingos "MINIJA"
3
2017-05-20
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:0 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
3
2017-05-19
Plungės "BABRUNGAS" 0:5 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
3
2017-05-17
Šiaulių "JUVENTA-99" 3:3 Klaipėdos "ATLANTAS B"
2
2017-05-13
Kretingos "MINIJA" 0:0 Šiaulių "JUVENTA-99"
2
2017-05-13
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:0 Plungės "BABRUNGAS"
2
2017-05-12
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 2:1 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
2
2017-05-11
Klaipėdos "ATLANTAS B" 4:0 Mažeikių "ATMOSFERA"
1
2017-05-06
Mažeikių "ATMOSFERA" 3:0 Kretingos "MINIJA"
1
2017-05-06
Plungės "BABRUNGAS" 0:7 Biržų "ŠIRVĖNA"
1
2017-05-06
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 1:0 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
1
2017-05-05
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 2:3 Šiaulių "JUVENTA-99"
Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
I lyga
5 turas.

21.00
KRANTONA - FK "ŽEBENKŠTIS"
Didžioji salė (Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

20.00
KRUOPA - ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių
II lyga
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - KFA AKADEMIJA-DITUVA
Stadiono salė (Sportininkų g. 46)

Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KRANTONA 4 12
2. KLAIPĖDA CITY 4 12
3. FK "JAKAI-EKOAMŽIUS" 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS 4 6
6. KELPA 3 3
7. FK "ŽEBENKŠTIS" 4 3
8. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 3
9. SAREMA 4 3
10. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 4 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos A pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. STOGANDRA 4 12
2. KRUOPA 3 9
3. LCC MOOSE FC 4 6
4. FC "SUOLIUKAS" 3 6
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 6
6. AGLUONA-GARANT GROUP 3 4
7. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS B 4 3
8. MEMEL 4 1
9. KFA AKADEMIJA-DITUVA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybių II lygos B pogrupis
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDOS UOSTAS 4 12
2. FK "GRANATA" 4 9
3. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 4 7
4. SPARTA 3 6
5. KLAIPĖDA CITY B 4 6
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3
7. NAUTICA 3 3
8. MEGLARAS-DANĖS PERLAS 4 1
9. KLAIPĖDOS POLICIJA 3 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai





LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 14 39
2. Klaipėdos "SAREMA" 14 24
3. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 14 21
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 10 21
5. Klaipėdos "SPARTA-BALTAI" 14 15
6. Klaipėdos FK "GRANATA" 14 0
Pilna turnyrinė lentelė >>
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. SAREMA 21 56
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS 21 51
3. KLAIPĖDA CITY 21 50
4. FC "SUOLIUKAS" 21 49
5. ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 21 47
6. ELVITRANSA 21 39
7. NAUTICA 21 38
8. TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION 21 38
9. EDM STATYBA-SENDVARIS 21 38
10. FK "JAKAI" 21 37
11. KRUOPA 21 35
12. FK "GRANATA" 21 33
13. KLAIPĖDOS UOSTAS 21 32
14. AGLUONA-GARANT GROUP 21 30
15. SPARTA 21 23
16. FELIŪGA 21 21
17. FOTOAPARATAS.LT 21 14
18. VAKARŲ FRONTAS 21 13
19. TITANIC-KFA 21 9
20. MEGLARAS 21 8
21. MEMEL 21 4
22. ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS 21 2
Pilna turnyrinė lentelė >>