Rezultatai
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
16
2017-09-24
Klaipėdos "ATLANTAS B" 5:0 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
16
2017-09-23
Mažeikių "ATMOSFERA" 2:1 Biržų "ŠIRVĖNA"
16
2017-09-23
Kretingos "MINIJA" 2:0 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
16
2017-09-23
Šiaulių "JUVENTA-99" 2:1 Plungės "BABRUNGAS"
15
2017-09-17
Plungės "BABRUNGAS" 0:2 Mažeikių "ATMOSFERA"
15
2017-09-17
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:3 Klaipėdos "ATLANTAS B"
15
2017-09-15
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:1 Kretingos "MINIJA"
15
2017-09-15
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 5:2 Šiaulių "JUVENTA-99"
14
2017-09-10
Klaipėdos "ATLANTAS B" 4:0 Plungės "BABRUNGAS"
14
2017-09-09
Kretingos "MINIJA" 1:1 Biržų "ŠIRVĖNA"
14
2017-09-08
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 1:1 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
14
2017-09-06
Mažeikių "ATMOSFERA" 1:2 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
13
2017-09-02
Biržų "ŠIRVĖNA" 0:2 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
13
2017-09-02
Šiaulių "JUVENTA-99" 2:0 Mažeikių "ATMOSFERA"
13
2017-09-02
Plungės "BABRUNGAS" 0:3 Kretingos "MINIJA"
13
2017-08-31
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 1:0 Klaipėdos "ATLANTAS B"
10
2017-08-30
Šiaulių "JUVENTA-99" 0:0 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
12
2017-08-26
Kretingos "MINIJA" 0:0 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
12
2017-08-26
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:2 Biržų "ŠIRVĖNA"
12
2017-08-25
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 5:0 Plungės "BABRUNGAS"
12
2017-08-24
Klaipėdos "ATLANTAS B" 3:0 Šiaulių "JUVENTA-99"
11
2017-08-19
Šiaulių "JUVENTA-99" 1:2 Kretingos "MINIJA"
11
2017-08-19
Plungės "BABRUNGAS" 2:3 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
11
2017-08-17
Mažeikių "ATMOSFERA" 1:1 Klaipėdos "ATLANTAS B"
11
2017-08-17
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 2:1 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
10
2017-08-12
Biržų "ŠIRVĖNA" 5:0 Plungės "BABRUNGAS"
10
2017-08-12
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:3 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
10
2017-08-10
Kretingos "MINIJA" 2:0 Mažeikių "ATMOSFERA"
5
2017-07-08
Plungės "BABRUNGAS" 0:6 Klaipėdos "ATLANTAS B"
9
2017-07-05
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:1 Šiaulių "JUVENTA-99"
9
2017-07-05
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:5 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
9
2017-07-04
Kretingos "MINIJA" 0:1 Klaipėdos "ATLANTAS B"
8
2017-07-02
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 4:0 Plungės "BABRUNGAS"
8
2017-07-01
Mažeikių "ATMOSFERA" 0:2 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
8
2017-06-30
Klaipėdos "ATLANTAS B" 2:2 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
4
2017-06-29
Kretingos "MINIJA" 3:0 Plungės "BABRUNGAS"
8
2017-06-28
Šiaulių "JUVENTA-99" 0:2 Biržų "ŠIRVĖNA"
7
2017-06-23
Plungės "BABRUNGAS" 0:2 Šiaulių "JUVENTA-99"
7
2017-06-22
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 3:0 Klaipėdos "ATLANTAS B"
7
2017-06-21
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 2:3 Kretingos "MINIJA"
7
2017-06-21
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:1 Mažeikių "ATMOSFERA"
6
2017-06-18
Klaipėdos "ATLANTAS B" 0:2 Biržų "ŠIRVĖNA"
6
2017-06-16
Mažeikių "ATMOSFERA" 4:0 Plungės "BABRUNGAS"
6
2017-06-16
Kretingos "MINIJA" 2:1 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
6
2017-06-16
Šiaulių "JUVENTA-99" 3:5 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
9
2017-06-14
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 4:0 Mažeikių "ATMOSFERA"
5
2017-06-11
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:0 Kretingos "MINIJA"
5
2017-06-09
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:5 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
5
2017-06-09
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 1:1 Mažeikių "ATMOSFERA"
4
2017-06-03
Mažeikių "ATMOSFERA" 3:1 Šiaulių "JUVENTA-99"
4
2017-05-26
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 3:3 Biržų "ŠIRVĖNA"
4
2017-05-23
Klaipėdos "ATLANTAS B" 0:2 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
3
2017-05-20
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 8:0 Kretingos "MINIJA"
3
2017-05-20
Biržų "ŠIRVĖNA" 2:0 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
3
2017-05-19
Plungės "BABRUNGAS" 0:5 Šiaulių FA "ŠIAULIAI"
3
2017-05-17
Šiaulių "JUVENTA-99" 3:3 Klaipėdos "ATLANTAS B"
2
2017-05-13
Kretingos "MINIJA" 0:0 Šiaulių "JUVENTA-99"
2
2017-05-13
Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 1:0 Plungės "BABRUNGAS"
2
2017-05-12
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 2:1 "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC"
2
2017-05-11
Klaipėdos "ATLANTAS B" 4:0 Mažeikių "ATMOSFERA"
1
2017-05-06
Mažeikių "ATMOSFERA" 3:0 Kretingos "MINIJA"
1
2017-05-06
Plungės "BABRUNGAS" 0:7 Biržų "ŠIRVĖNA"
1
2017-05-06
"GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 1:0 Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
1
2017-05-05
Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 2:3 Šiaulių "JUVENTA-99"
Šios dienos rungtynės:
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės - 16 turas.

14.00
Klaipėdos "ATLANTAS B" - Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS"
Klaipėdos dirbtinės dangos futbolo stadi
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės - 14 turas.

14.00
Šilalės FK "ŠILALĖ" - Gargždų "BANGA B"
Šilalės miesto stadionas
LFF II lygos Vakarų zonos pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. "GARGŽDŲ PRAMOGOS-SC" 14 35
2. Biržų "ŠIRVĖNA" 14 26
3. Kretingos "MINIJA" 15 25
4. Klaipėdos "ATLANTAS B" 14 24
5. Šiaulių FA "ŠIAULIAI" 14 22
6. Mažeikių "ATMOSFERA" 14 17
7. Šiaulių "JUVENTA-99" 14 16
8. Akmenės SC-FK "AKMENĖS CEMENTAS" 14 15
9. Plungės "BABRUNGAS" 15 0
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. Plikių "SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS" 13 30
2. Gargždų "BANGA B" 15 30
3. Šilalės FK "ŠILALĖ" 11 27
4. Kretingos "KRETINGOS GRŪDAI" 11 19
5. Klaipėdos "SAREMA" 12 16
6. Klaipėdos "KLAIPĖDA CITY" 11 13
7. Klaipėdos "KORALAS B" 12 8
8. Klaipėdos "EDM STATYBA-SENDVARIS" 12 4
9. Klaipėdos "BALTAI" 11 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių I lyga
Komanda R. Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 14 36
2. KL. UNIVERSITETAS-VISKAS FUTBOLUI 14 31
3. "SAREMA" 14 28
4. FC "SUOLIUKAS" 14 26
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 17
6. KRETINGOS GRŪDAI 14 12
7. TITANIC 14 10
8. MIŠKO PASAKA 14 4
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybių II lyga
Komanda R. Tašk.
1. NAUTICA 21 53
2. FK "JAKAI" 21 52
3. KRUOPA 20 47
4. SPARTA 21 45
5. VAKARŲ FRONTAS 21 37
6. VIENUOLIKĖ-ELVITRANSA 19 33
7. KORALAS-TOBULA INSTALIACIJA 20 32
8. FK "GRANATA" 19 22
9. FUTBOLO MOKYKLA 21 21
10. ADRIJUS 21 16
11. AGLUONA 20 15
12. MEGLARAS 20 9
13. MEMEL 20 3